Ievietots 21.08.24.

Otro mājas spēli pret FK Auda aizvadīs FK Metta futbolisti.

0 - 4
FK Auda

Svētdien, 25. augustā, mūsu Meistarkomanda aizvadīs Tonybet Virslīgas čempionāta 27. kārtas spēli, Daugavas stadionā uzņemot FK Auda.

Abas komandas savā starpā tikās jau nedēļas ievadā Latvijas kausa izcīņas 1/4 finālā – pamatlaiks noslēdzās neizšķirti 1:1, papildlaikā vārti vairs netika gūti, bet pēcspēles sitienos uzvaru ar 4:2 izcīnīja pretinieki.

Situācija Virslīgas turnīra tabulā:

• FK Metta 26. kārtas spēlē ar 2:4 mājās piekāpās Riga FC.
  • Tikmēr FK Auda vienojās ar FK Tukums 2000/Telms par spēles pārcelšanu un savu 26. kārtas spēli neaizvadīja.
  • Zaļi-baltie atrodas 7. vietā turnīra tabulā ar 26 punktiem, kamēr FK Auda aizvadījusi par spēli mazāk un iekrājusi 34 punktus, kas dod 4. vietu.

Biļetes uz kausa spēli varēs iegādāties Lolo.id, tikmēr puslaika pārtraukumā sagaidāms tradicionālais Pica LuLu prognožu konkurss. Stadionā būs pieejams arī alus Labietis.

Pēc zaudējuma Latvijas kausa 1/4 finālā dosimies pēc revanša jau Virslīgas ietvaros – savu līdzjutēju priekšā cīnīsimies par uzvaru Daugavas stadionā!