Mājas spēle ar augstu likmi: FK Metta uzņems FS Jelgava

Ievietots 18.09.24.

Kārtējo spēli TonyBet Virslīgas čempionātā aizvadīs FK Metta futbolisti.

-
FS Jelgava

Svētdien, 22. septembrī, mūsu Meistarkomanda aizvadīs kārtējo spēli TonyBet Virslīgas čempionātā, Daugavas stadionā uzņemot FS Jelgava.

Situācija turnīra tabulā:

• FK Metta aizvadītajā kārtā ar 1:2 piekāpās FK Liepāja.
  • Tikmēr FS Jelgava aizvadītajā kārtā izspēlēja rezultatīvu neizšķirtu 3:3 pret FK Tukums 2000/Telms.
  • FS Metta ieņem 9. vietu ar 26 punktiem, kamēr FS Jelgava ar 21 punktiem atrodas vietu zemāk.

Par gaidāmo pretinieku:

• FS Jelgava pēc 2022. gada uzvaras Optibet Nākotnes līgā [1. līgas nosaukums – aut.], aizvadītajā sezonā Virslīgā izcīnīja 6. vietu.
  • FS Jelgava pārstāv divi bijušie FK Metta futbolisti Armands Pētersons un Gļebs Kļuškins.
  • Sezonas pirmajās divās savstarpējās spēles uzvaru ar 1:0 un 3:0 izcīnīja FK Metta, bet 3. aplī uzvaru ar 1:0 izcīnīja FS Jelgava.

Biļetes varēs iegādāties tiešsaitē Lolo platformā vai uz vietas stadionā, tikmēr puslaika pārtraukumā sagaidāms tradicionālais Pica LuLu prognožu konkurss!

Otro nedēļu pēc kārtas noslēgsim Daugavas stadionā –  spēlē pret FS Jelgava sagaidām kuplu zaļi-balto atbalstu tribīnēs, dodoties cīņā par uzvaru!