FS Metta spēlē rezultatīvi un otrā apļa ievadā pārspēj FK Auda

Ievietots 15.06.24.

Kārtējo spēli Sieviešu futbola līgas sacensībās aizvadījusi FS Metta sieviešu komanda.

FK Auda
0 - 5

Sestdien, 15. jūnijā, FS Metta sieviešu komanda aizvadījusi 8. kārtas spēli Luckybet Sieviešu futbola līgas sezonā, FK Auda stadionā viesojoties pie FK Auda.

Pirms šīs spēles FK Auda ar 8 punktiem ieņēma 5. vietu, bet zaļi-baltās bija sakrājušas 18 punktus, kas spēles brīdī deva 2. vietu.

FS Metta futbolistēm izdevās veiksmīgs spēles ievads, kad 6. minūtē vārtus guva maija mēneša līgas labākā spēlētāja Sanija Santa Vuškāne (1:0)!

Līdz puslaika beigām viesu futbolistēm izdevās pārsvaru palielināt, kad 26. minūtē ar precīzu sitienu izcelās Alessia Holst, ļaujot pārtraukumā doties ar 2:0 vadību.

Otrajā puslaikā zaļi-baltās vēl vairāk palielināja apgriezienus, gūstot trīs bezatbildes vārtus.

60. minūtē pretinieces raidīja bumbu savos vārtos, bet spēles izskaņā 11 metru soda sitienu realizēja Signija Šenberga, kam minūti vēlāk sekoja Vuškānes otrs precīzais sitiens spēlē.

5:0 uzvara viesos!

Madara Matrevica, Paula Linda Liniņa, Kristīne Evelīna Lodziņa, Katrīna Augustāne, Ada Pekkanen, Fanija Mežecka, Alessia Holst, Alīna Šilova, Sanija Santa Vuškāne, Katrīna Daņilova, Signija Šenberga

Vasilisa Sadikova, Marija Klementjeva, Paula Dzene, Keita Zviedre, Katrīna Garanča