Ievietots 29.09.24.

Kārtējo spēli Sieviešu futbola līgā aizvadījusi FS Metta sieviešu komanda.

2 - 0
Rīgas Futbola skola

Svētdien, 29. septembrī, FS Metta sieviešu komanda aizvadījusi savu kārtējo spēli Sieviešu futbola līgas sezonā, Hanzas vidusskolas laukumā uzņemot Rīgas FS.

Pirms šīs spēles FS Metta ar 31 izcīnīto punktu ieņēma 3. vietu turnīra tabulā, bet Rīgas FS ar desmit punktiem bija astotās.

Spēles pirmajā puslaikā vairāk bumbu kontrolēja mājinieces, tomēr vārtus gūt izdevās vien puslaika izskaņā.

35. minūtē no asa leņķa ar precīzu sitienu izcēlās Signija Šenberga (1:0)!

Otrajā puslaikā FS Metta futbolistes pārsvaru dubultoja, kad ar skaistu sitienu bumbu vārtu tīklā raidīja Amēlija Lipšāne (2:0)!

Lietainā spēles izskaņā rezultāts vairs nemainījās, zaļi-baltajām izcīnot sauso uzvaru!

Madara Matrevica, Rebecca Malmberg, Kristīne Evelīna Lodziņa, Katrīna Augustāne, Uma Upīte, Fanija Mežecka, Alīna Šilova, Amēlija Lipšāne, Signija Šenberga, Katrīna Garanča, Ada Pekkanen