Ievietots 10.10.24.

Kārtējo spēli Sieviešu futbola līgā aizvadījusi FS Metta sieviešu komanda.

Riga FC
5 - 0

Trešdien, 9. oktobrī, FS Metta sieviešu komanda aizvadījusi savu kārtējo spēli Sieviešu futbola līgas sezonā, Mežaparks Sports Village viesojoties pie Riga FC Women.

Pirms šīs spēles FS Metta ar 34 izcīnītajiem punktiem ieņēma 3. vietu turnīra tabulā, bet Riga FC Women ar 43 punktiem bija līderes.

Spēles pirmās minūtes aktīvi iesāka zaļi-baltās, tomēr 11. minūtē pretinieces tika pie 11 metru soda sitiena, kuru realizēja (0:1).

Drīz pēc tam pēc stūra sitiena mājinieces pārsvaru dubultoja, kas deva pārliecību līdz puslaika beigām gūt vēl divus bezatbildes vārtus (0:4).

Otrajā puslaikā vārtu birums rimās, tomēr tieši Riga FC Women guva puslaikā vienīgos vārtus.

0:5 zaudējums viesos pret līdervienību.

Madara Matrevica, Rebecca Malmberg, Kristīne Evelīna Lodziņa, Katrīna Augustāne, Uma Upīte, Fanija Mežecka, Alīna Šilova, Paula Linda Liniņa, Amēlija Lipšāne, Signija Šenberga, Ada Pekkanen