Ievietots 03.08.24.

Kārtējo spēli Sieviešu futbola līgā aizvadījusi FS Metta sieviešu komanda.

0 - 3
Riga FC

Sestdien, 3. augustā, FS Metta sieviešu komanda aizvadījusi savu kārtējo spēli Sieviešu futbola līgas sezonā, Hanzas vidusskolas laukumā uzņemot Riga FC Women.

Pirms gaidāmās spēles FS Metta ieņēma līderpozīcijas ar 24 punktiem desmit spēlēs, bet Riga FC Women bija aizvadījušas par spēli mazāk un iekrājušas 22 punktus.

Spēles ievadā vairāk uzbruka pretinieces, bet FS Metta ar labi izspēlētu uzbrukumu, tomēr Lipšanes sitienu tvēra Vaivode.

Kopumā ar bumbu vairāk bija Riga FC Women futbolistes, kuras spēlēja ar augstu presingu, tādējādi radot bīstamību mājinieču vārtu tuvumā, taču pirmais puslaiks beidzās ar divām nullēm uz tablo (0:0).

Otro puslaiku zaļi-baltās iesāka aktīvi, tomēr tieši pretinieces ātrajā uzbrukumā izvirzījās vadībā – 52. minūtē viesu futbolistes panāca vadību (0:1).

Drīz pēc tam pēc standartsituācijas pretinieces panāca divu vārtu pārsvaru, bet lieliska iespēja samazināt starpību bija Dzenei, kuras sitiens lidoja nedaudz garām.

Izskaņā pretinieces guva vēl vienus vārtus, iespējas bija arī mājiniecēm, tomēr šajā spēlē vārtus neizdevās gūt (0:3).

Madara Matrevica, Uma Upīte, Katrīna Augustāne, Fanija Mežecka, Laura Sondore, Paula Linda Liniņa, Alīna Šilova, Amēlija Lipšāne, Keita Zviedre, Katrīna Garanča, Marija Klementjeva