FS Metta sieviešu komanda apstājas Latvijas kausa pusfinālā

Ievietots 18.08.24.

Latvijas kausa izcīņas 1/2 fināla spēli aizvadījusi FS Metta sieviešu komanda.

0 - 5
Riga FC

Svētdien, 18. augustā, FS Metta sieviešu komanda aizvadījusi Latvijas kausa 1/2 fināla spēli, Hanzas vidusskolas laukumā uzņemot Riga FC Women.

Šosezon abas komandas jau bija tikušās divas reizes – 2:0 un 3:0 uzvaru bija izcīnījušas pretinieces.

Tikmēr Latvijas kausa 1/4 finālā Riga FC Women ar 5:0 pārspēja FK Iecava/DFS, kamēr FS Metta ar 4:0 pieveica FS Jelgava.

Līdzvērtīgā pirmajā puslaikā nedaudz bīstamāki momenti bija viesu futbolistēm, kuras pašā puslaika izskaņā arī panāca vadību – 0:1.

Apņēmīgi iesākušas otro puslaiku, zaļi-baltās īsā laikā iekrita divreiz aizsardzībā, nonākot iedzinējos jau ar 0:3.

Riskējot un atbrīvojot zonas pretiniecēm, FS Metta futbolistes ielaida divus bezatbildes vārtus, piedzīvojot zaudējumu ar 0:5.

Šogad apstājamies Latvijas kausa 1/2 finālā.

Madara Matrevica, Uma Upīte, Katrīna Augustāne, Fanija Mežecka, Laura Sondore, Paula Linda Liniņa, Alīna Šilova, Amēlija Lipšāne, Paula Dzene, Katrīna Garanča, Marija Klementjeva