FS Metta piedzīvo zaudējumu pret Liepājas FS

Ievietots 06.07.24.

Kārtējo spēli Sieviešu futbola līgas sacensībās aizvadījusi FS Metta sieviešu komanda.

0 - 4
Liepājas FS

Sestdien, 6. jūlijā, FS Metta sieviešu komanda aizvadījusi 9. kārtas spēli Luckybet Sieviešu futbola līgas sezonā, Hanzas vidusskolas laukumā uzņemot Liepājas FS.

Pirms šīs spēles Liepājas FS ar 12 punktiem ieņēma 4. vietu, bet zaļi-baltās bija sakrājušas 21 punktu, kas spēles brīdī deva 1. vietu.

Šoreiz FS Metta pēc izlašu pārtraukuma cīnījās ar savainojumiem un pieteikumā iekļāva vien 13 futbolistes.

Spēles sākums neizdevās – 13. minūtē pretinieces guva vārtus, bet pēc tam puslaika izskaņā jau dubultoja pārsvaru (0:2).

Laba iespēja samazināt starpību bija Daņilovai, tomēr viņas sitiens no aptuveni 14 metriem lidoja secen vārtiem.

Izskaņā, kad FS Metta spēlētājas devās uz priekšu, tika ielaisti vēl divi vārti, piedzīvojot otro zaudējumu sezonā (0:4).

Madara Matrevica, Marija Klementjeva, Kristīne Evelīna Lodziņa, Katrīna Augustāne, Signija Šenberga, Paula Linda Liniņa, Amēlija Lipšāne, Vasilisa Sadikova, Katrīna Daņilova, Paula Dzene, Keita Zviedre