FS Metta augustu noslēdz ar zaudējumu pret FK Olaine

Ievietots 31.08.24.

Kārtējo spēli Sieviešu futbola līgā aizvadījusi FS Metta sieviešu komanda.

FK Olaine
2 - 1

Sestdien, 31. augustā, FS Metta sieviešu komanda aizvadījusi savu kārtējo spēli Sieviešu futbola līgas sezonā, Olaines pilsētas stadionā viesojoties pie FK Olaine.

Pirms gaidāmās spēles FS Metta ieņēma 3. vietu ar 25 punktiem, bet FK Olaine ar 11 punktiem turnīra tabulā atradās 6. pozīcijā.

Spēles pirmajā puslaikā daudz momentu bija viesu futbolistēm, un 27. minūtē beidzot izdevās izvirzīties vadībā, kad precīzi sita Ada Pekkanen (1:0)!

Diemžēl pārsvaru palielināt neizdevās, bet puslaika izskaņā FK Olaine izlīdzināja rezultātu – 1:1.

Otrajā puslaikā FS Metta futbolistes devās uz priekšu iegūt vadību, bet izmantot iespējas neizdevās.

Tikmēr olainietes spēles noslēdzošajā daļā guva savus otros vārtus, kam zaļi-balto atbilde nesekoja (1:2).