FS Metta atgriežas uz uzvaru takas un pieveic FK Auda

Ievietots 08.09.24.

Kārtējo spēli Sieviešu futbola līgā aizvadījusi FS Metta sieviešu komanda.

Svētdien, 8. septembrī, FS Metta sieviešu komanda aizvadījusi savu kārtējo spēli Sieviešu futbola līgas sezonā, Hanzas vidusskolas laukumā uzņemot FK Auda.

Pirms gaidāmās spēles FS Metta ieņēma 4. vietu ar 25 punktiem, bet FK Auda ar 12 punktiem turnīra tabulā atradās 5. pozīcijā.

Spēles ievadā aktīvākas bija zaļi-baltās, kuras jau 7. minūtē izvirzījās vadībā, kad ar precīzu sitienu izcēlās Alīna Šilova (1:0)!

Arī turpinājumā mājinieces bieži apdraudēja pretinieču vārtus, tomēr viesu vārtsardze darbojās nevainojami.

Otrā puslaika sākumā FS Metta futbolistes izveidoja vairākus lieliskus momentus, vienā no tām Lipšānei trāpot arī pa vārtu pārliktni.

Tuvojoties spēles izskaņai uzbrukumi rezultējās vārtu guvumā, kad ar teicamu individuālo reidu precīza bija Paula Linda Liniņa (2:0)!