FS Metta-2 mājās pārspēj SK Imanta komandu

Ievietots 16.07.23.

Kārtējo spēli Sieviešu futbola 1. līgas sacensībās aizvadījusi FS Metta-2 sieviešu komanda.

9 - 0
SK Imanta

Svētdien, 16. jūlijā, FS Metta-2 sieviešu komanda aizvadījusi savu septīto spēli Sieviešu futbola 1. līgas sezonā, Hanzas vidusskolas laukumā uzņemot SK Imanta.

Pirms gaidāmās spēles FS Metta-2 komanda ar 16 punktiem piecās spēlēs ieņēma 3. vietu, bet pretinieces ar 3 punktiem atradās 9. pozīcijā.

Jau no pirmajām minūtēm ar bumbu vairāk bija zaļi-baltās, vadību iegūstot 16. minūtē, kad precīzi tīklā pēc izgājiena vienatnē pret vārtsardzi sita Marija Klementjeva (1:0)!

Līdz puslaika beigām FS Metta-2 futbolistes guva vēl trīs bezatbildes vārtus – otros vārtus spēlē guva Klementjeva, bet vēl pa vārtiem pievienoja Elija Veilande un Keita Zviedre.

Otrā puslaika sākumā skaistus vārtus guva Uma Upīte, bet 70. minūtē atlēkušo bumbu vārtos raidīja Vasilisa Sadikova (6:0)!

Spēles noslēgumā divus vārtus guva arī komandas rezultatīvākā spēlētāja Paula Dzene, bet gala rezultātu uzstādīja Marija Klementjeva – 9:0!