Ievietots 20.06.24.

Kārtējo spēli šosezon aizvadījusi FK Metta komanda.

Valmiera FC
3 - 0

Ceturtdien, 20. jūnijā, kārtējo spēli TonyBet Virslīgas sezonā aizvadījusi mūsu Meistarkomanda, Jāņa Daliņa stadionā viesojoties pie Valmiera FC.

Pirmā puslaika starta daļā vērojams bija līdzvērtīgs futbols, kurā nedaudz vairāk ar bumbu bija pretinieki.

Abas komandas izdarīja sitienus no dažādām distancēm, tomēr nesekmīgi. FK Metta rindās labākā iespēja bija Melnim, kurš no aptuveni 15 metriem sita pāri.

Puslaika otrajā daļā pāris minūšu nogrieznī valmierieši izveidoja vairākus bīstamus momentus, un ne tikai izvirzījās vadībā, bet ar vārtiem 36. un 39. minūtē ieguva divu vārtu vadību (0:2).

Otrajā puslaikā FK Metta iznāca laukumā enerģiski, tomēr neizdevās atrast partnerus vārtu priekšā.

Tuvojoties spēles beigām mājinieki guva trešos vārtus, izskaņā vismaz vienus vārtus atgūt divreiz no tuvas distances bija Ivulānam, kas neizdevās.

0:3 zaudējums trešā apļa ievadā.

Alvis Sorokins, Jordan Bender, Kārlis Vilnis, Oskars Vientiess, Jegors Novikovs, Rendijs Šibass, Daņiils Čiņajevs, Daniils Ulimbaševs, Bruno Melnis, Vinicius Souza, Mohamet Lamine Correa

Mikus Vasiļevskis, Markuss Ivulāns, Mahamud Karimu, Yevhen Stadnik, Oleksandr Kurtsev