Ievietots 27.07.24.

Kārtējo spēli šosezon aizvadījusi FK Metta komanda.

Grobiņas SC/LFS
1 - 2

Sestdien, 27. jūlijā, kārtējo spēli TonyBet Virslīgas sezonā aizvadījusi mūsu Meistarkomanda, Daugavas stadionā Liepājā viesojoties pie Grobiņas SC/LFS.

Spēles pirmajā puslaikā FK Metta izdevās gūt divus bezatbildes vārtus, kamēr Grobiņas SC/LFS izteikti bīstamu momentu pie Sorokina vārtiem nebija.

19. un 45+4. minūtē ar precīzu sitienu izcēlās Mohamet Lamine Correa (10 vārti šosezon Virslīgā) un panāca 2:0 vadību!

Otrajā puslaikā ātrajos pretuzbrukumos viesiem bija iespējas pārsvaru palielināt, tomēr 79. minūtē mājinieki vienus vārtus atguva (2:1).

Tas spēles galotni padarīja nervozāku, tomēr otro reizi pretiniekiem pārspēt Sorokinu neizdevās.