FK Metta viesos izrauj neizšķirtu pret BFC Daugavpils

Ievietots 27.09.24.

Kārtējo TonyBet Virslīgas čempionāta spēli aizvadījusi FK Metta komanda.

BFC Daugavpils
1 - 1

Piektdien, 27. septembrī, mūsu Meistarkomanda aizvadīja 31. kārtas spēli TonyBet Virslīgā, viesojoties pie BFC Daugavpils.

Spēles ievadā pirmā labā iespēja bija Bruno Melnim, kurš no tuvas distances sita nedaudz garām vārtiem.

Kopumā pirmajā puslaikā vairāk ar bumbu bija viesi, tomēr izvirzīties vadībā neizdevās (0:0).

Arī otrajā puslaikā bumbas kontrole piederēja FK Metta futbolistiem, tomēr 71. minūtē tieši BFC Daugavpils izvirzījās vadībā, pēc Minkeviča pārkāpuma realizējot 11 metru soda sitienu (0:1).

Izskaņā lieliem spēkiem zaļi-baltie devās uz priekšu, kas deva rezultātu. Artjoms Puzirevskis uzvarēja gaisa divcīņu, bet Kristaps Grabovskis kritienā raidīja bumbu vārtu tīklā (1:1)!

Rezultāts vairs nemainījās, mettiešiem pārvedot no Daugavpils punktu.

Alvis Sorokins, Jordan Bender, Oskars Vientiess, Ivo Minkevičs, Jegors Novikovs, Gianluca Scremin, Daņiils Čiņajevs, Kristofers Rēķis, Kristaps Grabovskis, Oleksandr Kurtsev, Bruno Melnis