FK Metta svarīgā spēlē pieveic FK Tukums 2000/Telms

Ievietots 06.10.24.

Kārtējo TonyBet Virslīgas čempionāta spēli aizvadījusi FK Metta komanda.

FK Tukums 2000/Telms
0 - 1

Svētdien, 6. oktobrī, mūsu Meistarkomanda aizvadīja kārtējo spēli TonyBet Virslīgā, Tukuma pilsētas stadionā viesojoties pie FK Tukums 2000/Telms.

Pirms izlašu pārtraukuma spēle Tukumā bija tabulas kaimiņu duelis, un viesi jau no spēles sākuma pārņēma iniciatīvu.

Papildus bumbas kontrolei izdevās izveidot divus lieliskus momentus – Melnis sita garām no teicamas pozīcijas soda laukumā, bet Beks atvairīja Kurtsev izrāvienu.

Otrā puslaika sākumā gan tieši Oleksandr Kurtsev ieguva vadību FK Metta – 53. minūtē vārtu priekšā uzbrucējs bija izveicīgākais un raidīja bumbu tīklā (1:0)!

Turpinājumā labs tālsitiens padevās Melnim, kuru atvairīja uz maiņu uznākušais Kapustins. Tuvojoties spēles beigām mājinieki aktivizējās, tomēr izveidoja vien pusmomentus, labākajā no tiem ar galvu pāri sitot Lizunovam.

Svarīga uzvara Tukumā, kas ļauj pacelties uz 6. vietu turnīra tabulā.

Alvis Sorokins, Gianluca Scremin, Oskars Vientiess, Kārlis Vilnis, Ivo Minkevičs, Jordan Bender, Daniils Ulimbaševs, Daņiils Čiņajevs, Kristaps Grabovskis, Oleksandr Kurtsev, Bruno Melnis