FK Metta spēles galotnē izrauj uzvar BFC Daugavpils

Ievietots 07.07.24.

Kārtējo TonyBet Virslīgas čempionāta spēli aizvadījusi FK Metta komanda.

3 - 2
BFC Daugavpils

Svētdien, 7. jūlijā, mūsu Meistarkomanda aizvadīja 22. kārtas spēli TonyBet Virslīgā, Jūrmalas pilsētas stadionā uzņemot BFC Daugavpils.

Spēle iesākās ar vārtu birumu – 8. un 12. minūtē no vārtu priekšas precīzi sita Vinicius Souza un Bruno Melnis, bet minūti vēlāk viesi samazināja starpību (2:1)!

Turpinājumā bija novērojams līdzvērtīgs futbols, kurā BFC Daugavpils tika pie bīstama soda sitiena, kas nedaudz lidoja secen vārtiem, kamēr Correa pēc Šibasa piespēles trāpīja pa vārtu stabu.

Otrajā puslaikā ar bumbu vairāk bija mettieši, un meklēja trešos vārtus, tomēr pietrūka precīzas noslēdzošās darbības.

Izskaņā BFC Daugavpils ātrajā uzbrukumā panāca izlīdzinājumu, tomēr pēdējais vārds piederēja zaļi-baltajiem – Rendijs Šibass no vārtu priekšas sita precīzi (3:2)!