FK Metta pēcspēles sitienu sērijā apstājas Latvijas kausa 1/4 finālā

Ievietots 19.08.24.

Latvijas kausa izcīņas 1/4 fināla spēli aizvadījusi FK Metta komanda.

1 (3) - 1 (5)
FK Auda

Pirmdien, 19. augustā, mūsu Meistarkomanda aizvadīja otro spēli Latvijas kausa izcīņā, Jūrmalas pilsētas stadionā uzņemot FK Auda.

Spēles pirmajā puslaikā vairāk ar bumbu un aktīvāki uzbrukumā bija nominālie mājinieki, kamēr pretinieki atbildēja ar bīstamiem tālsitieniem.

Otrajā puslaikā laukumā bija vērojams līdzvērtīgs futbols, šķietami “līdz pirmajiem vārtiem”.

67. minūtē vārtus atgriešanas spēlē guva Artjoms Puzirevskis, tomēr pretinieku atbilde 70. minūtē bija zibenīga (1:1).

Papildlaikā iespējas bija abām komandām, tomēr rezultāts vairs nemainījās.

Pēcspēles sitienu sēriju ar neprecīzu sitienu iesāka Oskars Vientiess, kam sekoja pieci precīzi sitieni pēc kārtas (FK Metta rindās Kristaps Grabovskis un Daniils Ulimbaševs).

4. kārtā Minkeviča sitiens tika atvairīts, bet FK Auda savu iespēju realizēja.