FK Metta otrajā puslaikā gūst piecus vārtus un pārspēj FK Liepāja

Ievietots 25.06.24.

Kārtējo spēli šosezon aizvadījusi FK Metta komanda.

FK Liepāja
1 - 5

Otrdien, 25. jūnijā, mūsu Meistarkomanda aizvadīja TonyBet Virslīgas čempionāta 20. kārtas spēli, viesojoties pie FK Liepāja.

Pirmajā puslaikā daudz vairāk ar bumbu bija zaļi-baltie, tomēr uzlauzt liepājnieku aizsardzību neizdevās.

Tikmēr FK Liepāja centās atrast iespējas pretuzbrukumos un pēc standarsituācijām, kas 39. minūtē deva rezultātu.

Pēc stūra sitiena bumba trāpīja pa roku Vinicius Souza, un sekojošo 11 metru soda sitienu realizēja Karašausks (0:1).

Otrajā puslaikā FK Metta iznāca ar jaunu enerģiju un sparu, ātri atspēlējoties un iegūstot arī vadību.

Vispirms 54. minūtē uz maiņu nākušais Bruno Melnis trāpīja no vārtu priekšas, bet divas minūtes vēlāk nokārtoja vārtu guvumu Mohamet Lamine Correa (2:1)!

Tas nebija viss – 66. minūtē ar galvu pirmos vārtus sezonā guva Vinicius Souza, bet sešas minūtes vēlāk, noguldot pretspēlētājus, skaistus vārtus guva Yevhen Stadnik (4:1)!

Punktu spēlei ar ļoti precīzu sitienu pielika Oleksandr Kurstev, kuram arī tas bija pirmais precīzais sitiens šosezon!

5:1 uzvara viesos!

Alvis Sorokins, Rendijs Šibass, Oskars Vientiess, Kārlis Vilnis, Jegors Novikovs, Mikus Vasiļevskis, Mahamud Karimu, Daņiils Čiņajevs, Markuss Ivulāns, Mohamet Lamine Correa, Vinicius Souza