FK Metta noslēdzošo apli ievadīs ar spēli viesos pret Valmiera FC

Kārtējo spēli Tonybet Virslīgas čempionāta sezonā aizvadīs FK Metta futbolisti.

Valmiera FC
4 - 0

Situācija turnīra tabulā:

• FK Metta aizvadītajā kārtā ar 0:4 mājās piekāpās FK Auda.
  • Tikmēr Valmiera FC savā 27. kārtas spēlē ar 2:3 piekāpās FK Tukums 2000/Telms.
  • Zaļi-baltie līdz ar to atrodas 8. vietā turnīra tabulā ar 26 punktiem, kamēr Valmiera FC ar 51 punktu ir 3. pozīcijā.

Par gaidāmo pretinieku:

• Valmierā futbols pēc vairāk nekā 10 gadu pārtraukuma augstākajā līgā atgriezās 2018. gadā (toreiz: komandas nosaukums bija Valmiera Glass/ViA).
  • Pēc kluba īpašnieka maiņas rezultāti uzlabojās, un 2021. gada sezonā valmierieši kļuva par Latvijas vicečempioniem, bet 2022. gada sezonā arī triumfēja Virslīgā.
  • Aizvadītajā sezonā Valmieras klubs izcīnīja 4. vietu, tomēr netika pie UEFA licences, lai šovasar startētu Eirokausos.
  • Valmiera FC uz īres tiesībām atrodas divkārtējais FK Metta “Gada futbolists” Lūkass Vapne, tāpat klubu pārstāv mūsu audzēkņi Dāvis Ošs (arī “Gada futbolists”), Emīls Birka un Renārs Varslavāns; Niks Dusalijevs, kurš arī laiku pavadījis FS Metta sistēmā, kā arī Ingars Pūlis, kurš FK Metta komandā bija 2022. gada sezonās.
  • Divreiz uzvaru ar 2:0 un 3:0 izcīnīja pretinieki, bet 2. aplī komandas cīnījās neizšķirti 1:1.

Pirms izlašu pārtraukuma dosimies uz Valmieru, lai ceturto spēļu apli iesāktu uz pozitīvas nots un mājās pārvestu punktus turnīra tabulā!

Novēlam mūsu Meistarkomandai veiksmīgu izbraukuma spēli!