Ievietots 10.08.24.

Kārtējo spēli šosezon aizvadījusi FK Metta komanda.

2 - 4
Riga FC

Sestdien, 10. augustā, kārtējo spēli TonyBet Virslīgas sezonā aizvadījusi mūsu Meistarkomanda, Hanzas vidusskolas laukumā uzņemot Riga FC.

Spēles ievadā agrus vārtus guva Riga FC, jau 6. minūtē izvirzoties vadībā (0:1).

Lai arī ar bumbu vairāk bija pretinieki, FK Metta savu atbildi parādā nepalika – 24. minūtē ar skaistu sitienu Kristofers Reķis panāca izlīdzinājumu (1:1)!

Drīz pēc tam viesi trāpīja pa pārliktni, bet puslaika izskaņā jau divi bīstami uzbrukumi bija zaļi-baltajiem, kas gan palika neizmantoti.

Otrajā puslaikā Brian Pena atkal puslaika sākumā bija precīzs, bet 59. minūtē ar sitienu ar galvu Ramires panāca jau divu vārtu pārsvaru (1:3).

FK Metta nācās meklēt risinājumus, lai samazinātu rezultāta starpību. Spēles izskaņā no labas pozīcijas sita Bender, tomēr garām vārtiem, kamēr otrā laukuma pusē tālsitienu slaidā lēcienā atvairīja Parfjonovs.

Kompensācijas laikā Vientiess panāca 2:3, tomēr, dodoties visiem spēkiem uz priekšu, iekritām un ielaidām ceturtos.

2:4 zaudējums Daugavas stadionā.

Ņikita Parfjonovs, Jordan Bender, Oskars Vientiess, Ivo Minkevičs, Yusif Yakubu, Emīls Aizpurietis, Daņiils Čiņajevs, Mahamud Karimu, Markuss Ivulāns, Kristofers Rēķis, Bruno Melnis