Ievietots 22.09.24.

Kārtējo spēli šosezon aizvadījusi FK Metta komanda.

2 - 0
FS Jelgava

Svētdien, 22. septembrī, mūsu Meistarkomanda aizvadīja Tonybet Virslīgas čempionāta spēli, Daugavas stadionā uzņemot FS Jelgava.

Jau no spēles sākuma iniciatīvu pārņēma mājinieki, pacietīgi veidojot savus uzbrukumus. Pie labas iespējas tika Kurtsev, kura sitienu ar galvu ar pūlēm atvairīja vārtsargs.

Tomēr puslaika vidū FK Metta panāca savu – 27. minūtē 11 metru soda sitienu pārliecinoši realizēja Kristaps Grabovskis (1:0)!

Arī turpinājumā zaļi-baltie bija tuvāk otrajiem nekā pretinieki pirmajiem vārtiem, un otros vārtus izdevās gūt pirmā puslaika kompensācijas laikā, kad pāri vārtu līnijai bumbu pārvirzīja Oleksandr Kurtsev (2:0)!

Otrajā puslaikā ar augstu presingu mājiniekus sagaidīja FS Jelgava komanda, neļaujot viegli mājiniekiem kontrolēt bumbu.

Tomēr bīstamus momentus jelgavniekiem izveidot neizdevās, FK Metta aizsardzībai un Sorokinam darbojoties pārliecinoši.

Izskaņā noraidījumu saņēma Rendijs Šibass, bet rezultāts vairs nemainījās. Svarīga uzvara mājās!

Alvis Sorokins, Rendijs Šibass, Jegors Novikovs, Oskars Vientiess, Ivo Minkevičs, Jordan Bender, Daņiils Čiņajevs, Daniils Ulimbaševs, Bruno Melnis, Oleksandr Kurtsev, Kristaps Grabovskis