FK Metta izskaņā piedzīvo zaudējumu pret FK Liepāja

Ievietots 15.09.24.

Kārtējo spēli šosezon aizvadījusi FK Metta komanda.

1 - 2
FK Liepāja

Svētdien, 15. septembrī, mūsu Meistarkomanda aizvadīja Tonybet Virslīgas 4. apļa otro spēli, Daugavas stadionā uzņemot FK Liepāja.

Spēles pirmajā puslaikā vairākas iespēja bija mājiniekiem, tomēr Rēķis, Vientiess un Melnis savas iespējas neizmantoja.

Puslaik izskaņā, pateicoties VAR pārbaudei, tika piešķirts 11 metru soda sitiens uz FK Metta vārtiem, kas tika realizēts (0:1).

Otrajā puslaikā zaļi-baltajiem nācās atspēlēties, un centieni tika atalgoti – 80. minūtē stūra sitienā visaugstāk izleca Artjoms Puzirevskis (1:1)!

Mājinieki arī devās uz priekšu pēc uzvaras, tomēr iekrita aizsardzībā.. 88. minūtē liepājnieki no vārtu priekšas atguva vadību, rezultātam vairs nemainoties.

1:2 zaudējums tabulas kaimiņu duelī.

Alvis Sorokins, Rendijs Šibass, Jegors Novikovs, Oskars Vientiess, Ivo Minkevičs, Jordan Bender, Daņiils Čiņajevs, Daniils Ulimbaševs, Bruno Melnis, Oleksandr Kurtsev, Kristofers Rēķis