FK Metta droši iesoļo Latvijas kausa 1/4 finālā

Ievietots 13.07.24.

Latvijas kausa izcīņas 1/8 fināla spēli aizvadījusi FK Metta komanda.

FK Beitar/Riga Mariners
0 - 4

Sestdien, 13. jūlijā, mūsu Meistarkomanda aizvadīja pirmo spēli Latvijas kausa izcīņā, Mežaparks Sports Village viesojoties pie FK Beitar/Riga Mariners.

Spēles ievada daļā pārsvars piederēja zaļi-baltajiem, tomēr neizdevās iegūt pārsvaru rezultātā.

Puslaika otrajā pusē izdevās gūt trīs bezatbildes vārtus, pārtraukumā dodoties ar 3:0 vadību.

Otrajā puslaikā Correa guva savus trešos vārtus spēlē, nokārtojot jau 4:0 pārsvaru šajā spēlē.

Rezultāts gan vairs nemainījās, FK Metta droši iesoļojot Latvijas kausa 1/4 finālā!

Alvis Sorokins, Rendijs Šibass, Kārlis Vilnis, Oskars Vientiess, Yusif Yakubu, Markuss Ivulāns, Daņiils Čiņajevs, Daniils Ulimbaševs, Mohamet Lamine Correa, Oleksandr Kurtsev, Vinicius Souza