Ievietots 20.10.24.

Kārtējo TonyBet Virslīgas čempionāta spēli aizvadījusi FK Metta komanda.

2 - 1
Grobiņas SC/LFS

Svētdien, 20. oktobrī, mūsu Meistarkomanda aizvadīja kārtējo spēli TonyBet Virslīgā, Daugavas stadionā uzņemot Grobiņas SC/LFS.

Jau no spēles pirmajām minūtēm ar bumbu vairāk bija mājinieki, izveidojot arī vairākus pusmomentus, tomēr nesekmīgi.

Vienīgos vārtus puslaikā gan guva tieši Grobiņas SC/LFS, kad 35. minūtē uzbrukuma otrajā vilnī ar precīzu sitienu izcēlās Halata (0:1).

Pārtraukumā veicot divas maiņas, izdevās ātri panākt izlīdzinājumu – 51. minūtē neizšķirtu panāca uz maiņu nākušais Kristofers Rēķis (1:1)!

Spēles noslēdzošajā daļā rezultātu atkal nesa spēlētāji uz maiņu – 78. minūtē pēc Šibasa centrējuma ar galvu precīzs bija Artjoms Puzirevskis (2:1)!

Izskaņā lieliski mājiniekus paglāba Alvis Sorokins, nosargājot svarīgu uzvaru ar 2:1!

Alvis Sorokins, Gianluca Scremin, Oskars Vientiess, Jegors Novikovs, Ivo Minkevičs, Jordan Bender, Daniils Ulimbaševs, Yevhen Stadnik, Kristaps Grabovskis, Oleksandr Kurtsev, Bruno Melnis

Kristofers Rēķis, Rendijs Šibass, Kārlis Vilnis, Mohamet Lamine Correa, Artjoms Puzirevskis