Andris Riherts: "Zaudējums punktus nenes, bet jāņem vērā situācija."

Ievietots 10.08.24.

Sezonas kārtējo spēli aizvadījusi FK Metta komanda.

2 - 4
Riga FC

Sestdien, 10. augustā, TonyBet Virslīgas čempionāta 26. kārtas spēli aizvadījusi FK Metta komanda, Daugavas stadionā uzņemot Riga FC.

Pirmajā puslaikā agru vadību ieguva Riga FC, kam 24. minūtē sekoja Kristofera Rēķa atbilde (1:1).

Otrajā puslaikā pretinieki guva divus vārtus līdz 60. minūtei, izskaņā Vientiess panāca 2:3, bet pēdējā uzbrukumā Riga FC guva arī ceturtos.

2:4 zaudējums.

Pēc aizvadītās spēles piedāvājam mūsu Meistarkomandas galvenā trenera Andra Riherta komentāru:

Paldies visiem, kuri atnāca atbalstīt! Daugavas stadionā varbūt tribīnes ir patālu, bet atbalsts ir tik un tā dzirdams. Paldies spēlētājiem par pašdisciplīnu, zinājām, ka pretinieks no dziļuma skrien, tur ir bīstami. Uz tālo centrē, tur ir bīstami. Zinājām, bet tā arī salaidām vārtus. Guvām labus pirmos vārtus, manuprāt, izdevās laba pāreja, un Kristofers nekautrējoties uzsita. Otro ar gaļu, kas arī nav mazsvarīgi - arī tādi vārti jāgūst. Zaudējums punktus nenes, bet jāņem vērā situācija. Soliņš bija pietiekami īss, arī tie, kuri nāca uz maiņu, nospēlēja vairāk nekā plānojām. Paldies visiem, tagad gatavojamies Latvijas kausa spēlei pret FK Auda.Andris RihertsFK Metta galvenais treneris