Andris Riherts: "Visām komandām nākamajā kārtā kaut kas izšķirsies."

Ievietots 20.10.24.

Sezonas kārtējo spēli aizvadījusi FK Metta komanda.

2 - 1
Grobiņas SC/LFS

Svētdien, 20. oktobrī, TonyBet Virslīgas čempionāta 33. kārtas spēli aizvadījusi FK Metta komanda, uzņemot Grobiņas SC/LFS.

Pirmajā puslaikā vienīgos vārtus guva viesi, pārtraukumā dodoties minimālā vadībā.

Otrajā puslaikā FK Metta futbolistiem izdevās atspēlēties un arī izraut uzvaru ar 2:1!

Pēc aizvadītās spēles piedāvājam mūsu Meistarkomandas galvenā trenera Andra Riherta komentāru:

Paldies visiem par atbalstu, kā arī spēlētājiem par adrenalīnu, ar kuru tika galā. Labi amerikāņu kalniņi. Visu laiku gribēju uz Disnejlendu aizbraukt, bet šī spēle deva to pašu efektu - augšā, lejā. Paldies puišiem, ka diezgan pašaizliedzīgi nospēlēja, bez lielām kļūdām. Emocijas, protams, bija gan vieniem, gan otriem, mums varbūt kaut kur vairāk, kas pat labi. It kā sarkanā kartīte, bet viss aizmirsīsies, jo svarīgi, ka uzvarējām, un svarīgi, ka uzvarējām arī šeit - Daugavas stadionā. Pret visām komandām, kuras aiz mums tabulā, mums ir labāka bilance, tātad esam bijuši labāki. Bet visiem palikušas trīs spēles, viss vēl var mainīties. Šobrīd pat nebūs svarīgi, pret ko spēlē, bet, ko vari izspiest no šīs spēles. Visām komandām nākamajā kārtā kaut kas izšķirsies. Būs interesants noslēgums gan augšā, gan lejā, gan cīņā par Eirokausiem. Paldies visiem par uzvaru, tiekamies jau pēc nedēļas!.Andris RihertsFK Metta galvenais treneris