Andris Riherts: "Varējām iesist un izšķirt spēli ātrāk."

Ievietots 07.07.24.

Sezonas kārtējo spēli aizvadījusi FK Metta komanda.

3 - 2
BFC Daugavpils

Svētdien, 7. jūlijā, TonyBet Virslīgas čempionāta 22. kārtas spēli aizvadījusi FK Metta komanda, Jūrmalā uzņemot BFC Daugavpils.

Pirmajā puslaikā komandas ātri guva trīs vārtus – FK Metta jau 12. minūtē panāca 2:0, bet minūti vēlāk viesi samazināja starpību.

Otrā puslaika beigās BFC Daugavpils panāca izlīdzinājumu, tomēr Rendijs Šibass izrāva uzvaru zaļi-baltajiem (3:2)!

Uzvara Jūrmalā!

Paldies par ļoti labi sagatavoto laukumu! Ļoti kvalitatīvs laukums, laba atmosfēra - top! Tagad kā mājas stadionā mums veicās labāk, izbraukumā gāja grūtāk, lai tās uzvaras izcīnītu. Arī šodien nebija viegli, 2:0 pārsvars, kamēr svinējām uzreiz ielaidām vārtus. Pēc tam varējām iesist un izšķirt spēli ātrāk, bet tie nebūtu mēs, ja nepalaistu iespēju garām. Protams, emocionāli, kad 93. minūtē izrauj uzvaru, tad tas ir patīkami, bet ceru arī, ka tie, kuri mēroja ceļu uz Jūrmalu, izbaudīja stadionu, atmosfēru un arī futbolu. Sižets aizraujošs - 2:0 vadībā, beigās 3:2. Maza adrenalīna deva svētdienas pēcpusdienā. Paldies visiem!Andris RihertsFK Metta galvenais treneris