Ievietots 06.10.24.

Sezonas kārtējo spēli aizvadījusi FK Metta komanda.

FK Tukums 2000/Telms
0 - 1

Svētdien, 6. oktobrī, TonyBet Virslīgas čempionāta 32. kārtas spēli aizvadījusi FK Metta komanda, viesojoties pie FK Tukums 2000/Telms.

Pirmajā puslaikā vairāk momentu bija viesiem, kas gan netika realizēti.

Otrajā puslaikā vienīgos vārtus guva Oleksandr Kurtsev, nodrošinot FK Metta svarīgu uzvaru (1:0)!

Paldies par lielisko laiku, futbolam fantastiska svētdiena pirms izlašu pauzes! Tukumā ļoti labi sagatavots laukums, ņemot vērā, ka ir oktobris. Pelnīti uzvarējām - kontrolējām bumbu, vairāk labu situāciju laukumā. Varbūt beigās bija tāda sajūta, ka rūterim pieslēdzās tukumnieki un kaut ko konfigurēja, lai spēlējam tā, kā viņi to gribētu, lai mēs darām. Nesapratu - gribam izspēlēt vai negribam izspēlēt, bet arī ar to tikām galā. 1:0, bet diezgan pārliecinoša uzvara. Puslaika pārtraukumā jau teicu puišiem, ka mums šāda pieredze ar labiem puslaikiem un grūtāku turpinājumu ir bijusi gan Daugavpilī, gan pirms tam pret FS Jelgava. Ja iepriekš nesitām 1. puslaikā vārtus, tad bija problēmas, kam bija savi iemesli. Lai kontrolētu spēli un uzvarētu ir vajadzīga pārliecība, ko iedod uzvaras. Tas eliksīrs, lai katra nākamā spēle būtu labāka, ir iegūt to caur rezultātu. Lēnām tas izdodas.Andris RihertsFK Metta galvenais treneris