Andris Riherts: "Par spēli nav daudz, ko runāt - 0:4."

Ievietots 26.08.24.

Sezonas kārtējo spēli aizvadījusi FK Metta komanda.

0 - 4
FK Auda

Svētdien, 25. augustā, TonyBet Virslīgas čempionāta 27. kārtas spēli aizvadījusi FK Metta komanda, Daugavas stadionā uzņemot FK Auda.

Pirmajā puslaikā pretinieki guva agrus vārtus, dodoties pārtraukumā ar 1:0 vadību.

Otrajā puslaikā Emīls Aizpurietis tika noraidīts, kam sekoja trīs bezatbildes vārti no FK Auda.

0:4 zaudējums 3. apļa noslēgumā.

Paldies visiem, kuri atnāca un cerams arī izbaudīja futbolu! Tik lieliska vasaras diena, trāpījāmies tieši uz karstāko laiku. Paldies visām ģimenēm, kuras atbalstīja komandu! Par spēli nav daudz, ko runāt - 0:4. Nav arī tā, ka bija varianti izspiest ko vairāk. FK Auda pārspēks individuālajā meistarībā bija krietni lielāks, un, ja iedodam pārsvaru jau pirmajās minūtēs, tad ir vēl grūtāk. Ja kausa spēlē kāda komanda būtu pelnījusi uzvarēt pamatlaikā, bija momenti abām komandām, tur bijām vairāk ar bumbu, viņiem bija spēlētāju rotācija, tad šoreiz bija spēcīgākais sastāvs, kā arī tiesnesis palīdzēja, lai jāapspēlē par vienu spēlētāju mazāk.Andris RihertsFK Metta galvenais treneris