Andris Riherts: "Paldies visiem par spēli un par svarīgiem trīs punktiem!"

Ievietots 09:09

Sezonas kārtējo spēli aizvadījusi FK Metta komanda.

2 - 0
FS Jelgava

Svētdien, 22. septembrī, TonyBet Virslīgas čempionāta 30. kārtas spēli aizvadījusi FK Metta komanda, Daugavas stadionā uzņemot FS Jelgava.

Pirmajā puslaikā divus vārtus guva mājinieki, pārtraukumā dodoties ar 2:0 vadību.

Otrajā puslaikā FS Jelgava, cenšoties atspēlēties, vietām radīja spiedienu, tomēr līdz bīstamam momentam netika.

2:0 uzvara mājās!

Paldies visiem par atbalstu, atbalsts ir ļoti svarīgs, īpaši šādās spēlēs, kurās savā starpā tiekas tabulas kaimiņi. Ar FS Jelgava spēles līdzīgas pēc rakstura, visos 1. puslaikos bijām labāki, vienīgajā spēlē, kurā zaudējām, vienkārši neguvām vārtus. Pārējās savstarpējās spēlēs guvām vārtus 1. puslaikā un pretiniekiem atdevām iniciatīvu, lai mēģina mūs apspēlēt arī pozicionāli. Šodien līdz tādam nopietnam momentam pretiniekam neizdevās tikt, bet spriedzi, protams, radīja. Daudz bloķējām sitienus gan pirmajā, gan otrajā puslaikā. Ja pirmajā puslaikā 2:0 bija likumsakarīgi, bija vēl pusotrs moments, tad spēle pret FK Liepāja bija līdzīga, bet liepājniekiem bija meistari, kuri varēja izšķirt spēli. FS Jelgava šādi meistari neatradās šodien, mums tādi bija, tāpēc šobrīd varbūt arī esam augstāk turnīra tabulā. Tas ir šobrīd, jo spēles vēl ir daudz. Esam ieguvuši pārsvaru savstarpējās spēlēs, kas nav mazsvarīgi. Paldies visiem par spēli un par svarīgiem trīs punktiem!Andris RihertsFK Metta galvenais treneris