Andris Riherts: "Paldies spēlētājiem, kuri saprata spēles nopietnību!"

Ievietots 27.07.24.

Sezonas kārtējo spēli aizvadījusi FK Metta komanda.

Grobiņas SC/LFS
1 - 2

Sestdien, 27. jūlijā, TonyBet Virslīgas čempionāta 24. kārtas spēli aizvadījusi FK Metta komanda, Daugavas stadionā Liepājā viesojoties pie Grobiņas SC/LFS.

Pirmajā puslaikā divus vārtus guva Mohamet Lamine Correa, ļaujot zaļi-baltajiem pārtraukumā doties ar 2:0 vadību.

Otrā puslaika izskaņā mājinieki vienus vārtus atguva, tomēr FK Metta uzvaru no rokām neizlaida.

2:1 uzvara izbraukumā Liepājā!

Pēc aizvadītās spēles piedāvājam mūsu Meistarkomandas galvenā trenera Andra Riherta komentāru:

Paldies spēlētājiem, kuri saprata spēles nopietnību, ka šajā spēlē varbūt neizšķīrās čempionāta liktenis, bet, uz kuru pusi turnīra tabulā virzīsimies, tas izšķīrās noteikti. Ja ļautu Grobiņas SC/LFS atrauties, tad diezgan grūti būtu tālāk noķert, jo spēles paliek arvien mazāk. Tagad šī distance starp komandām ir sarukusi. Iepriekš Correa pret Grobiņu momentus īsti neizmantoja, beidzot sanāca izmantot. Divi labi vārti, sevišķi otrie. Kopumā diezgan pelnīti uzvarējām, neļāvām pretiniekam daudz izveidot, bet spēles kvalitāte gan varēja būt augstāka. Beigās sākām spēlēt primitīvāk, bet tas saistīts arī ar to, ka pretinieks izlaida visus garākos futbolistus laukumā un līdz ar to bija grūti. Piespiedāmies un meklējām iespējas citādāk. Paši izveidojām nervozu galotni, bet, kas izdarīts, tas izdarīts. Uzvara ir svarīga un trīs punkti arī ir svarīgi. Līdzsvarojam arī attiecības savstarpējās spēlēs, Grobiņa gan nedaudz ar vārtu attiecību ir priekšā, tomēr noslēdzošā spēle mums ir mājās. Paldies atbalstītājiem par atbalstu!Andris RihertsFK Metta galvenais treneris