Andris Riherts: "Momentus izveidojām pietiekami, lai gūtu vismaz divus vārtus."

Ievietots 16.09.24.

Sezonas kārtējo spēli aizvadījusi FK Metta komanda.

1 - 2
FK Liepāja

Svētdien, 15. septembrī, TonyBet Virslīgas čempionāta 29. kārtas spēli aizvadījusi FK Metta komanda, Daugavas stadionā uzņemot FK Liepāja.

Pirmajā puslaikā vairāk iespēju bija mājiniekiem, tomēr pretinieki izskaņā realizēja 11 metru soda sitienu (0:1).

Otrajā puslaikā FK Metta futbolisti izlīdzināja rezultātu, tomēr spēles noslēdzošajās minūtēs pretinieki izrāva uzvaru (1:2).

Sāpīgi - 52. minūtē, ņemot vērā pielikto laiku pirmajā puslaikā, saņēmām 11 metru soda sitienu uz saviem vārtiem, bet 89. minūtē pretinieki izrāva uzvaru. Momentus izveidojām pietiekami, lai gūtu vismaz divus vārtus. Pretiniekam momentu nebija daudz, bet jāatzīst, ka otros vārtus labi izspēlēja kā pa notīm. Pie parastas standartsituacijas vienkārši nepareizi izvietojāmies un neizpildījām savas funkcijas. Šodien bija VAR sistēma, bez tās varbūt lēmumi būtu citi, bet VAR bija un ir 1:2. Situācija ir tāda, ka no 10. līdz 6. vietai ir šādi sakrātie punkti: 21, 26, 27, 28 un 29 punkti. BFC Daugavpils jau ir lielākā drošībā, bet pārējie ir tuvu, un katra nākamā spēle būs smaga. Šeit jāsaprot, ka, ja ir momenti, tad tie ir domāti, lai tos realizētu, nevis, lai jūsmotu, ka izveidojām momentus. Tie, kuri prot iesist, tie prot uzvarēt un noturēt rezultātu. Visu spēli spēlējām uz uzvaru, arī spēlētāji tā bija noskaņojušies. Redzam, ka FK Liepāja kārtējās pārmaiņas iedeva savu rezultātu. Mums tā bija laba starptautiskā spēle, praktiski spēlējām ar Latvijas spēlētājiem, kas nav mazsvarīgi, turklāt ar saviem audzēkņiem. Latvijas spēlētājiem gan jāsaprot, ka šajā līgā rezultātam jābūt prioritāram. Tas jāizdara nākamajā spēlē pret FS Jelgava, šeit pat Daugavas stadionā. Būs labs noskaņojums abām komandām - jātur spriedze, jāizcīna svarīga uzvara. Paldies visiem par atbalstu, un tiekamies jau pēc nedēļas!Andris RihertsFK Metta galvenais treneris