Andris Riherts: "Mēs spēlējām it kā tā būtu kārtējā jauniešu čempionāta spēle."

Ievietots 01.09.24.

Sezonas kārtējo spēli aizvadījusi FK Metta komanda.

Valmiera FC
4 - 0

Sestdien, 31. augustā, TonyBet Virslīgas čempionāta 28. kārtas spēli aizvadījusi FK Metta komanda, Jāņa Daliņa stadionā viesojoties pie Valmiera FC.

Pirmajā puslaikā viesi neizmantoja iespējas, bet Valmiera FC bija precīzi pat trīs reizes (0:3).

Otrajā puslaikā zaļi-baltajiem pietuvoties neizdevās, bet izskaņā mājinieki guva arī ceturtos.

Zaudējums pirms izlašu pauzes.

Paldies visiem, kuri atbalsta abus klubus; paldies tiem, kuri atbrauca no Rīgas - Mettas Ultras kā vienmēr līmenī, paldies arī neitrālajiem skatītājiem par atmosfēru. Par pašu spēli - sava veida labdarības spēle izskatījās. Tā bija lieliska iespēja, kādam spēlētājam piedzīvot Virslīgas spēli, bet cerams, ka smadzenes pagriezīsies, ka Virslīgas spēles - tā ir atbildība. Cilvēki nāk uz spēlēm, pērk biļetes, ģimenes atbrīvo laiku, lai būtu futbolā, kāds arī brauc no Rīgas. Mēs spēlējām it kā tā būtu kārtējā jauniešu čempionāta spēle. Ņemsim to vērā. Cerams, ka mūsu spēlētāji spēs sasniegt vismaz Lūkasa līmeni. Viņš jau prot izšķirt spēles, un ar vai bez viņa tās ir dažādas Valmieras komandas. Savā dzimšanas dienā apbēdināja mūs ar diviem vārtiem, bet, protams, vēlu, lai viņam izdodas!Andris RihertsFK Metta galvenais treneris