Andris Riherts: "Ja spēlē uz rezultātu, pretinieks tādas lietas nepiedod."

Ievietots 21.06.24.

Kārtējo spēli aizvadījusi FK Metta komanda.

Valmiera FC
3 - 0

Ceturtdien, 20. jūnijā, kārtējo spēli Tonybet Virslīgas čempionātā aizvadījusi FK Metta komanda, Jāņa Daliņa stadionā viesojoties pie Valmiera FC.

Pirmā puslaika beigās divus vārtus guva Valmiera FC, pārtraukumā dodoties ar divu vārtu vadību (0:2).

Otrajā puslaikā FK Metta metās vismaz vienus vārtus atspēlēt, taču izskaņā ielaida vēl vienus.

Zaudējums izbraukumā Valmierā.

Paldies par labu laukumu, labu atmosfēru; paldies mūsu atbalstītājiem par vienmēr ierasto super atbalstu! Dinamika ielaistajiem vārtiem: 6, 5, 4, tagad 3. Pretī vienmēr liekam 0. Cerams turpināsim samazināt ielaistos un beidzot iesitīsim pretī. Ir grūti, ja negūsti vārtus. Nav tā, ka momentu vispār nav. Ir momenti, pat diezgan labi, sanāk arī spēlēt, pieturēt bumbu. Šodien ir 0:3, varēja rezultāts arī būt lielāks. Ja tu gūsti vārtus, pretinieks arī sāk nervozēt, mēs to pretiniekiem nedevām. Valmiera FC bija publicējusi plašākai publikai statistiku, kur arī bija redzami sitieni pa vārtiem, tur var labi redzēt, kur mēs atrodamies pēc sitieniem turnīra tabulā. Ja spēlētājs grib nokļūt nākamajā līmenī, tad tikai dalot piespēles, visticamāk atgriezīsies bērnībā un spēlēs pagalmā. Visi skatās, cik gūtie vārti, īpaši, ja spēlē Virslīgā. Ja kādam būs gaišs prāts un to sapratīs, būs iespēja izsisties. Šodien pirmā puslaika beigās bija disciplīnas problēmas. Sākumā diezgan kompakti aizsargājāmies - gan augstāk, gan zemāk, atkarībā no pretinieka darbībām. Vajadzēja to pašu turpināt. Kad mums bija bumba, tad veidojām pozicionālus uzbrukumus, nevis pretuzbrukumus. Eiropas čempionātā visi zemu aizsargājas, bet uzbrūk augstu, nedod plašumu, pēc iespējas rada šaurākas telpas. Tas ir disciplīnas jautājums. Sākām piekust, sākām situācijai neadekvātas darbības - no centra atspēlējām vārtsargam atpakaļ, prasām ātru uzbrukumu kājās pie soda laukuma, kad tikko aizsargājāmies un vajadzētu nomierināt spēli un saglabāt bumbu. Ja spēlē uz rezultātu, pretinieks tādas lietas nepiedod.Andris RihertsFK Metta galvenais treneris