Andris Riherts: "Gan ar bumbu, gan bez bumbas parādījām, ka varam būt līmenī."

Ievietots 28.09.24.

Sezonas kārtējo spēli aizvadījusi FK Metta komanda.

BFC Daugavpils
1 - 1

Piektdien, 27. septembrī, TonyBet Virslīgas čempionāta 31. kārtas spēli aizvadījusi FK Metta komanda, viesojoties pie BFC Daugavpils.

Pirmajā puslaikā vārti netika gūti, pārtraukumā komandām dodoties pie bezvārtu neizšķirta.

Otrajā puslaikā 11 metru soda sitienu realizēja mājinieki, bet atbildi jau kompensācijas laikā sniedza Kristaps Grabovskis, panākot neizšķirtu (1:1).

Neizšķirts tālajā izbraukumā Daugavpilī.

Paldies komandai un Kristapam, kurš guva šos vārtus, kas ļauj no Daugavpils piektdienas vēlā vakarā atvest punktu. Punkts noderēs. Ar gaļu, tā kā vajag. Gan ar bumbu, gan bez bumbas parādījām, ka varam būt līmenī. Paldies faniem par atbalstu Daugavpilī. Nākamnedēļ spēle Tukumā, kurā abām komandām izšķirsies liktenis, uz kuru pusi iesim. Varēja būt visādi. Pēc pirmā puslaika spriežot, jā, varbūt varējām vairāk. Tomēr zinājām, ka BFC Daugavpils pieliek otrajā puslaikā. Ir arī grūti pēc tāda puslaika, kur kontrolē un neiesit. Parasti uzvaram spēles, kad iesitam pirmajā puslaikā. Tikmēr BFC Daugavpils ir komanda, kura vienmēr sagaida savu momentu, un to arī realizēja.Andris RihertsFK Metta galvenais treneris