Andris Riherts: "Arī pēc uzvaras jāizdara pareizie secinājumi!"

Ievietots 25.06.24.

Kārtējo spēli aizvadījusi FK Metta komanda.

FK Liepāja
1 - 5

Otrdien, 25. jūnijā, kārtējo spēli Tonybet Virslīgas čempionātā aizvadījusi FK Metta komanda, Daugavas stadionā viesojoties pie FK Liepāja.

Pirmajā puslaikā vienīgos vārtus pēc 11 metru soda sitiena guva mājinieki – 0:1.

Otrajā puslaikā zaļi-balto uzbrukums bija neapturams, un FK Metta guva piecus (!) bezatbildes vārtus, svinot uzvaru ar 5:1!

Svarīga uzvara viesos!

Pēc aizvadītās spēles piedāvājam mūsu Meistarkomandas galvenā trenera Andra Riherta komentāru:

Puiši nokapāja tā, ka prieks skatīties! 0:1 pēc pirmā puslaika. Bijām jau tādā situācijā bijuši, arī pret FK Liepāja, starp citu, tepat šeit blakus laukumā. Pirms otrā puslaika teicu, ka fiziski un kā komanda esam labāk gatava par pretinieku. Viņiem kolektīvs ir jauns, neiespēlēts, fiziski katrs savā stāvoklī - tāpēc nevar prognozēt, cik ilgi viņi varēs noturēties sakarīgā, kopīgā sistēmā. Tie, kuri neguva vārtus iepriekš, šodien trīs spēlētāji arī atzīmējās ar vārtu guvumu. Arī Melnis nebija ilgāku laiku iesitis, iepriekš iesita tieši FK Liepāja pirmajā aplī. Stadnik, Vinicius, Kurstev - visiem debijas vārti, ar ko arī apsveicu. Paldies mūsu līdzjutējiem par atbalstu Liepājā! Katra spēle mums ir svarīga. Sen nebijām guvuši vārtus, tagad iebija pieci. Ceru, ka turpinājumam jābūt tikpat veiksmīgam. Arī pēc uzvaras jāizdara pareizie secinājumi - tad var turpināt šādā pašā garā.Andris RihertsFK Metta galvenais treneris