FS Metta atspēlējas un svarīgā spēlē pieveic Liepājas FS

Ievietots 21.09.24.

Kārtējo spēli Sieviešu futbola līgā aizvadījusi FS Metta sieviešu komanda.

Liepājas FS
2 - 3

Sestdien, 21. septembrī, FS Metta sieviešu komanda aizvadījusi savu kārtējo spēli Sieviešu futbola līgas sezonā, Daugavas stadiona rezerves laukumā viesojoties pie Liepājas FS.

Pirms gaidāmās spēles FS Metta ieņēma 3. vietu ar 28 punktiem, bet Liepājas FS ar 25 punktiem turnīra tabulā atradās vietu zemāk.

Spēles ievada daļā vadību ieguva mājinieces, kad 12. minūtē 11 metru soda sitienu izmantoja Andersone (0:1).

FS Metta meklēja izlīdzinājuma vārtus, neizšķirtu panākot komandas kapteinei Alīnai Šilovai, kura izcēlās ar vārtu guvumu otro spēli pēc kārtas (1:1)!

Otrajā puslaikā svarīgākie notikumi norisinājās pašā spēles izskaņā – 82. un 85. minūtē vārtus guva Fanija Mežecka un Kristīne Evelīna Lodziņa, iegūstot vadību viesiem (3:1)!

Jau kompensācijas laikā vienus vārtus atguva Andersone (3:2), tomēr uzvaru zaļi-baltās neizlaida.