Aizvadītajā nedēļā vairākas spēles aizvadījušas FS Metta akadēmijas komandas.
Vairākas spēles augusta ievadā aizvadījušas FS Metta akadēmijas komandas.
U-13 Elites grupa: Latvijas jaunatnes čempionāta 2. posma ievadā FS Metta komanda nedēļas vidū ar 2:0 pieveica Liepājas FS.
Vārtus šajā spēlē guva Pauls Pinkulis un Kārlis Miezis.
Mettieši otrā posma ievadā, ņemot līdzi rezultātus pret apakšgrupas Top 3 komandām, pēc šīs uzvaras atrodas trešajā vietā, par trim punktiem atpaliekot no līderiem Rīgas FS.
U-14 Meistarības grupa: Otro zaudējumu Meistarības grupā piedzīvoja FS Metta/Skanstes SK komanda, Ķekavā piekāpjoties FK Auda ar 0:2.
Ar 20 punktiem desmit spēlēs mūsu vienība ir nodrošinājusi vismaz otro vietu B apakšgrupā.
U-14 Elites grupa: FS Metta U-14 futbolisti nedēļu noslēdza ar 1:1 neizšķirtu Elites grupā pret Riga FC Academy FC.
Vienīgos vārtus FS Metta rindās guva Olivers Dzenītis.
Ar 27 punktiem mūsu futbolisti atrodas čempionāta galvgalī, par 3 punktiem apsteidzot tuvākos sekotājus.
U-15 Elites grupa: Aizvadītajā nedēļā FS Metta U-15 Elites grupas komanda otro reizi sezonā zaudēja punktus, cīnoties neizšķirti 0:0 pret SK Super Nova.
Tas gan neliedz FS Metta komandai Latvijas jaunatnes čempionātā ar 11 uzvarām un diviem neizšķirtiem ieņemt drošu 1. vietu turnīra tabulā.
U-16 Elites grupa: Tikmēr FS Metta U-16 Elites grupas komanda aizvadīja nominālu izbraukuma spēli, ar 3:1 pieveicot Riga FC Academy.
Šajā spēlē precīzs bija Markuss Ivulāns, Renē Baumanis un Kristaps Romanovs.
Zaļi-baltie ar 28 punktiem ieņem pirmo vietu turnīra tabulā, taču vienāds punktu skaits un spēle rezervē ir BFC Daugavpils.
U-18 Elites grupa: Tikmēr nedēļas vidū nepatīkamu zaudējumu līderu cīņā piedzīvoja FS Metta U-18 komanda, ar 1:2 pēdējā minūtē piekāpjoties Liepājas FS.
Vārtus šajā spēlē guva Emīls Aizpurietis, bet izšķirošos vārtus zaļi-baltie ielaida pēc 11 metru soda sitiena.
FS Metta futbolisti ar 19 punktiem ieņem otro vietu, šobrīd nu jau par 5 punktiem atpaliekot no Liepājas FS komandas.
Tikmēr uz Pērnavu aizvadīt pārbaudes spēles devās FS Metta U-10 un U-12 komandas.
FS Metta U-10 komanda rezultatīvās spēlēs ar 6:4 un 12:7 pieveica Nomme United.
Tikmēr FS Metta U-12 divās spēlēs pret Nomme United uzvaras dalīja uz pusēm – formātā 11:11 ar 4:1 pārāki bija pretinieki, bet formātā 9 pret 9 futbolistiem ar 7:0 uzvaru svinēja zaļi-baltie.
Novēlam mūsu akadēmijas futbolistiem veiksmīgas turpmākās čempionāta spēles!