Pievienots: 2. Jūlijā, 11:02
Share

Aizvadītajā nedēļā sekojām līdz ne tikai mūsu meistarkomandas spēlēm Virslīgas čempionātā, bet arī tam, kā Latvijas jauniešu futbola izlases, īpaši U-19 izlase cīnās Baltijas kausa izcīņā Valmierā un Staicelē.

U-19 izlases rindās uz turnīru devās trīs mūsējie: vārtsargs Dāvis Ošs un aizsargi Emīls Bālāboliņš un Ēriks Melbārdis. Šodien no Vidzemes viņi varēs atgriezties paceltām galvām, jo trijās spēlēs izcīnot divas uzvaras un reizi spēlējot neizšķirti, par turnīra uzvarētājiem kļuva tieši Latvijas jaunie futbolisti.

Kausa izcīņa tika iesākta ar neizšķirtu pret mūsu dienvidu kaimiņiem, lietuviešiem - 1:1. Nākamajā dienā, gūstot divus ātrus vārtus, pret Igauniju mūsējie izvirzījās vadībā un savu pārsvaru saglabāja līdz spēles beigām, svinot uzvaru ar 2:1. Visbeidzot izšķirošajā spēlē latvieši ar 1:0 pārspēja Somijas jaunos futbolistus, kļūstot par 2012. gada Baltijas kausa ieguvējiem U-19 vecuma grupā.

Dāvis Ošs pirmajā spēlē pret Lietuvas U-19 izlasi nāca uz maiņu, pret Igauniju laukumā pavadīja visu spēli, savukārt cīņu pret somiem Dāvis vēroja no malas.

Ēriks Melbārdis laukumā nāca spēlēs pret Lietuvas un Somijas vienaudžiem, bet cīņā pret Igauniju nepiedalījās.

Emīls Bālāboliņš šoreiz nevienā no spēlēm laukumā nedevās. 

 

Papildus informācija ŠEIT

 

529298_468943879800869_419672574_n-large

No kreisās: Dāvis Ošs un Ēriks Melbārdis ar Baltikas kausu


Atbalstītāji