Pievienots: 30. Maijā, 12:41
Share

Vēl viena diena, un klāt jau būs jūnijs - skolēniem brīvlaiks, bet studentiem un devīto, divpadsmito klašu beidzējiem eksāmenu laiks. Laiks arī vasarai un visam, kas ar to saistīts. Laiks arī futbolam, jo, kas gan būtu vasara bez futbola!

Mūsu meistarkomandai FS METTA/Latvijas Universitāte jūnijs būs izbraukumu mēnesis. Vispirms sāksim ar izbraukumu uz Jelgavu, tur 7. jūnija vakarā sacentīsimies ar FK "Jelgava". Tālāk ceļš vedīs uz Jūrmalu. 16. jūnijā, kas iekrīt sestdienā Slokas stadionā spēlēsim pret FC "Jūrmala" komandu. Lieliska iespēja apvienot patīkamo ar vēl patīkamāko. Pa dienu pludmale un vakarā futbols, izklausās lieliski vai ne? Tāpēc jau laikus atzīmējiet, ka trešā jūnija sestdiena ir saplānota. Pludmale atrodama arī nākamā pretinieka pilsētā. 21. jūnijā spēlēsim Ventspilī, bet 27. jūnijā būs vienīgā iespēja FS METTA/Latvijas Universitāte redzēt savā mājas laukumā, spēlē pret JPFS/FK "Spartaks". No Rīgas gan prom vairs nebrauksim, jūniju noslēgsim ar spēli "Skonto" stadionā pret tās iemītniekiem "Skonto" komandu.

Taču spēles paredzētas ne tikai galvenajai komandai, bet arī 1. līgas vienībai FS METTA/Salaspils SS-2, kas savas mājas spēles aizvada Salaspils sporta skolas stadionā. Viņi tuvākā mēneša laikā uz sava zāliena būs redzami 2. jūnijā pret BFC "Daugava" un 17. jūnija mačā pret FK "Auda". Pirmās līgas komandai ieplānots arī viens izbraukums - 9. jūnijā uz Jūrmalu, kur tiks spēlēts pret JPFS/FK "Spartaks-2".

Bez abu lielo komandu startiem, Virslīgas un 1. līgas čempionātā, spēlēs arī mettiešu U-19 komanda, kā arī citas, daudz jaunāku futbolistu vienības. Mazākajiem paredzētas pēdējās spēles Rīgas čempionātā, bet vecākajiem cīņas OKartes Latvijas jaunatnes čempionātā. Arī U-19 komanda savas spēles aizvadīs Salaspils sporta skolas stadionā, kur 5. jūnijā tiks uzņemti FK "Ventspils" jaunieši, 13. jūnijā spēlēs ar FK "Dinamo", bet 29. jūnijā ar JFC "Skonto".

Jūnijā arī sākas mazo censoņu nometņu laiks. Kā pastāstīja FS METTA ģenerālsekretārs uz pirmajām nometnēm mettieši dosies jau šonedēļ. Tās gluži kā pagājušajā gadā paredzētas Valmierā, taču būs arī dienas nometnes Ķekavā.

Vairāk par mazo mettiešu startiem, kā arī notikumiem nometnēs, noteikti informēsim sīkāk, tāpēc neaizmirstiet ielūkoties mūsu mājaslapā, kā arī sociālo tīklu (twitter, facebook, draugiem.lv) profilos.

METTAs jūnijs

2. jūnijs

1. līgas čempionāts

FS METTA/Salaspils SS-2 - BFC Daugava

14:00 Salaspils sporta skolas stadions

5. jūnijs

U-19 čempionāts

FS METTA/Salaspils SS - FK Ventspils

17:00 Salaspils sporta skolas stadions

7. jūnijs

Virslīga

FK Jelgava - FS METTA/Latvijas Universitāte

19:00 Zemgales olimpiskais centrs

9. jūnijs

1. līgas čempionāts

JPFS/FK Spartaks-2 - FS METTA/Salaspils SS-2

14:00 (Stadions tiks paziņots vēlāk)

13. jūnijs

U-19 čempionāts

FS METTA/Salaspils SS - FK Dinamo

19:00 Salaspils sporta skolas stadions

16. jūnijs

Virslīga

FC Jūrmala - FS METTA/Latvijas Universitāte

18:00 Slokas pilsētas stadions

17. jūnijs

1. līgas čempionāts

FS METTA/Salaspils SS-2 - FK Auda

16:00 Salaspils sporta skolas stadions

21. jūnijs

Virslīga

FK Ventspils - FS METTA/Latvijas Universitāte

19:00 Ventspils olimpiskais centrs

27. jūnijs

Virslīga

FS METTA/Latvijas Universitāte - JPFS/FK Spartaks

19:00 (Stadions tiks publicēts vēlāk)

29. jūnijs

U-19 čempionāts

FS METTA/Salaspils SS - JFC Skonto

19:00 Salaspils sporta skolas stadions

30. jūnijs

Virslīga

Skonto FC - FS METTA/Latvijas Universitāte

14:00 Skonto stadions

 

U-19 čempionāta tabula un kalendārs

1. līgas čempionāta tabula un kalendārs


Atbalstītāji