Pievienots: 2. Maijā, 18:15
Foto galerija
Share

Šodien Virslīgas astotās kārtas spēlē FS METTA/Latvijas Universitāte savā laukumā uzņēma vēl vienu Rīgas vienību -  Skonto FC.

Abas komandas iesāka diezgan mierīgi un bumba lielākoties turējās laukuma vidusdaļā. Izlūkojuši pretinieku, pirmie uzbrukumā devās skontieši. Vispirms kāda "Skonto" spēlētāja sitiens lidoja tālu garām vārtiem, bet otrajā reizē pēc soda sitiena mērķī ar galvu sita Savčenkovs. Savā vietā bija Artūrs Biezais. Mettiešu vārtu vīram spēlē nācās iesaistīties arī turpmāk. Pēc centrējumiem divreiz bīstami sita Maksimenko. Ar laiku pretinieku vārtiem arvien vairāk sāka tuvināties arī studenti, taču pie sitiena tikt neizdāvās. Taču drīz nāca puslaika galvenais notikums. "Skonto" soda laukumā tika notriekts Juris Skābardis un Rūdolfs Puķītis aukstasinīgi sita apakšējā stūrī panākot 1:0. Pretinieki mēģināja ātri atspēlēties, taču mettieši spēlēja organizēti un precīzi, vairākkārt bīstami uzbrūkot paši. Pēc stūra sitiena Māris Savinovs arī guva vārtus, taču pārkāpuma dēļ tie netika ieskaitīti. Līdz iešanai atpūtā abas komandas apmainījās ar vairākiem pusmomentiem, taču nevienam no vārtsargiem "tā pa īstam" glābt nevajadzēja.

Pēc pārtraukuma turpinājās pirmajā puslaikā redzētā līdzīgā cīņa. Vairāk šādā spēlē paveicās viesiem. Kristaps Blanks pie pašas vārtu līnijas dodoties soda laukumā krita, un tiesnesis norādīja uz 11 m atzīmi. No tās precīzs bija Siņicins panākot izlīdzinājumi 1:1. Skonto sajutuši vārtu garšu pēc brīža varēja izvirzīties vadībā, taču Blanku, kurš bija izgājis viens pret vārtiem, apturēja Biezais. FS METTA/Latvijas Universitāte atbildēja ar vairākiem stūra sitieniem, taču neko bīstamu izveidot neizdevās. Turpretim, Skonto pie mūsu vārtiem bija precīzi. Pēc centrējuma pa vārtiem sita Stuglis, Biezais bumbu izvilka, taču pirmais pie tās bija Fertovs un 1:2. Turpinājumā apmainījāmies ar izgājieniem viens pret vienu. Vispirms to nerealizēja jau pieminētais Stuglis, bet pie pretinieku vārtiem situāciju nespēja izmantot Milašēvičs, kurš sita virsū vārtsargam. FS METTA/Latvijas Universitāte izmisīgi centās atspēlēties, taču ar momentu realizāciju nesekmējās. Centrējumi no stūra sitieniem un soda sitieniem, taču pie sitiena pa vārtiem studenti netika. Kādā situācijā soda laukumā labi iegāja Artūrs Pallo, taču viņa sitiens tika bloķēts. Ar bīstamiem uzbrukumiem atbildēja arī Skonto un pirms pašas finālsvilpes fantastiska iespēja tika sagādāta Gatim Kalniņam. Pēc soda sitiena viņš sita tikai nedaudz garām vārtiem. Diemžēl noslēgumā zaudējums 1:2.

FOTO - Einārs Freimanis (einarsfreimanis.lv), Kārlis Zariņš

Ekspertu pirmsspēles komentāri:

FS METTA/Latvijas Universitāte - Skonto FC

1:2 (1:0)

 

FS METTA/Latvijas Universitāte:

Artūrs Biezais, Juris Skābardis, Rūdolfs Puķītis, Māris Savinovs, Romans Rožkovskis, Kristaps Priedēns, Edgars Vardanjans, Māris Riherts, Artūrs Pallo, Ņikita Parfjonovs, Gatis Kalniņš

Uz maiņu:

Artjoms Loginovs, Mārtiņš Milašēvičs, Maksims Kamkins

Vārti:

Rūdolfs Puķītis (11 m)

Brīdinājumi:

Artūrs Pallo, Mārtiņš Milašēvičs, Edgars Vardanjans, Māris Savinovs

Skatītāji:

450

Ekspertu komentārs pēc pirmā puslaika:

Pēcspēles komentāri:

Ekspertu komentārs pēc spēles:

 

Nākamā spēle:

Svētdien, 6. maijā, plkst. 19:00

Rīgas 49. vidusskolas stadionā, Kr. Valdemāra ielā 65

FS METTA/Latvijas Universitāte - SK Liepājas Metalurgs

 


Atbalstītāji