Pievienots: 1. Maijā, 00:57
Share

Virslīgas čempionāts neļauj atslābt. Sestdien viesojāmies Jūrmalā, kur tikāmies ar Spartaks komandu, bet, nu, klāt kārta piecpadsmitkārtējiem Latvijas čempioniem - Skonto FC.

Skonto FC ir titulētākais Latvijas klubs, kas kopš savas dibināšanas 1991. gadā ieguvis piecpadsmit Virslīgas zeltus, kā arī vienu sudraba un 3 bronzas medaļu komplektus. Skontiešu rēķinā arī 7 uzvaras Latvijas kausa izcīņā. Šo sezonu mūsu nākamie pretinieki iesākuši veiksmīgi, aizvadītajās septiņās spēlēs izcīnītas 5 uzvaras, vienreiz spēlēts neizšķirti un piedzīvots viens zaudējums. Tas skontiešus ar 14 izcīnītiem punktiem ierindo čempionāta tabulas galvgalī. Studenti ar Skonto līdz šim tikušies nav, tādējādi šī kļūs par abu komandu pirmo savstarpējo cīņu.

Atgādinām, ka FS METTA/Latvijas Universitāte spēļu ieejas biļešu cena ir 1,00 Ls, taču bērniem, pensionāriem un tiem, kas ierodas ar METTAs vai Latvijas Universitātes atribūtiku, ieeja ir par velti.

Kā atribūtika tiek uzskatīts jebkurš FS METTA vai Latvijas Universitātes suvenīrs. Vienalga, vai tā būtu šalle, krekls, cepure, piespraude, lakats vai paliktnītis, Tu tiksi iekšā bez maksas.

Kā ierasts nopērkamas būs arī programmiņas, kas sniegs iespēju piedalīties konkursos un iegūt balvas no "Pica LuLū" un "Kino Citadele".

FS METTA/Latvijas Universitāte - Skonto FC

Trešdien, 2. maijā, plkst. 19:00

Rīgas 49. vidusskolas futbola laukumā, Kr. Valdemāra ielā 65

Ieeja tikai no Kr. Valdemāra ielas puses

 

Metta TV ziņu izlaidums pirms spēles ar Skonto FC:
/


Pirms gaidāmās spēles savus komentārus izteica FS METTA/Latvijas Universitāte galvenais treneris Andris Riherts un pussargs Edgars Vardanjans (attēlā).

Andris Riherts:

Šosezon vienreiz līderiem jau iekodām (toreiz Daugavai) vai esam to gatavi izdarīt vēlreiz? Ir kas īpašs, kam jāgatavojas pret Skonto?
Daugavai mums sanāca tikai iekniebt, bet Skonto jau centīsimies iedzelt (smaida). Protams, mēs pakāpeniski esam gatavi kļūt par īstiem vīriem šajā čempionāta un Virslīgas līderis ir labs izaicinājums.
Skonto komanda ir jauna un ļoti ātra. Mēs to zinām un būsim gatavi likt pretī savu ātrumu un komandas intelektu.

Edgars Vardanjans:

Skonto komentārus neprasa vai tavuprāt varam ar viņiem cīnīties?
Cīnīties varam ar jebkuru pretinieku. Līdz šim iespējams nedaudz par daudz esam respektējuši citus. Jābūt drošākiem, mēs varam spēlēt arī kā pirmais numurs un tas jāpierāda laukumā.

Tev šī ir debijas sezona, kā jūties? Nu jau aizvadītas septiņas spēles, kā vari novērtēt vai Virslīga ir tāda kādu biji to gaidījis vai spēcīgāka?
Esmu iegājis ritmā un jūtos labi. Par Virslīgu varu teikt, ka nekādu pārsteigumu nav. Gan es, gan komanda labi zinājām uz ko ejam. Nākamā spēle atkal ir mājās tāpēc aicinu visus uz stadionu mūs atbalstīt!


Atbalstītāji