Pievienots: 28. Aprīlī, 17:27
Foto galerija
Share

Šodien FS METTA/Latvijas Universitāte devās savā pirmajā nopietnajā izbraukumā, lai Virslīgas septītās kārtas spēlē, viesos tiktos ar JPFS/FK Spartaks komandu no Jūrmalas.

Cīņas pirmais puslaiks aizritēja samērā līdzīgi. Bumbas kontrolē pārsvars nedaudz bija mājinieku pusē, taču vārtus pirmie varēja gūt studenti. Pēc centrējuma soda laukumā visaugstāk leca Gatis Kalniņš, diemžēl viņa sistā bumba trāpīja pa vārtu stabu. Drīz vien pretinieki atbildēja ar bīstamu soda sitienu, taču tas savu mērķi nesasniedza. Turpinājumā komandas apmainījās ar vairākiem pusmomentiem, nopietnus draudus vārtiem neradot. Neilgi pirms puslaika beigām, par nelaimi, mums lielisks uzbrukums padevās mājiniekiem. Pēc centrējuma soda laukumā kāds no "Spartaka" viesspēlētājiem sitot "šķērītē" pāri sev panāca 0:1.

Otrais puslaiks iesākās ar palikšanu mazākumā, taču sadusmoti par šādu tiesneša lēmumu mettieši nevis sašļuka, bet izlīdzināja rezultātu 1:1. Pēc centrējuma (no soda sitiena) precīzs ar galvu bija Gatis Kalniņš. Diemžēl cik ātri vārti tika gūti, tikpat ātri tie tika pazaudēti. Zaudējuši bumbu laukuma vidusdaļā studenti iekrita pretuzbrukumā, "Spartaks" ieguva tiesības uz stūra sitienu un ātri izspēlējot atkal panāca vienu vārtu pārsvaru. Lai arī mazākumā, FS METTA/Latvijas Universitāte centās panākt izlīdzinājumu. No tālās distances labi sita Edgars Vardanjans un Juris Skābardis, bet labāks izrādījās jūrmalnieku vārtsargs, kurš raidījumus atsita. Aptuveni desmit minūtes līdz spēles beigām "Spartaks" pielika cīņai punktu. Studenti vēlreiz iekrita uz pretuzbrukumu un 1:3. Spēle bija samērā atklāta, un tuvu vārtu guvumiem vairākkārt bija "Spartaks", kas izmantojot skaitlisko pārsvaru spēlēja plaši un aktīvi.

FK Spartaks - FS METTA/Latvijas Universitāte

3:1 (1:0)

FS METTA/Latvijas Universitāte:

Kristers Putniņš, Juris Skābardis, Kristaps Priedēns, Māris Savinovs, Romans Rožkovskis, Edgars Vardanjans, Ņikita Parfjonovs, Artūrs Pallo, Artjoms Zotovs, Māris Riherts, Gatis Kalniņš

Andra Riherta pēcspēles komentārs:

A-riherts-gatavs-largeZinājām, ka pretinieks ir ātrs un tehnisks un tam arī gatavojāmies. Daudzas lietas sanāca, taču neveiksmīgi ielaidām pirmos vārtus. Otrajā puslaikā redzēju, ka esam koncentrējušies vairāk. Jā, palikām mazākumā, taču pēc minūtes uzreiz guvām vārtus un izlīdzinājām rezultātu. Piedevām vēl vairākas izdevības neizmantojām. Mārim Savinovam bija ar galvu jātrāpa tukšos vārtos, tāpat Kalniņš trāpīja pa stabu, arī Zotovam vajadzēja iesist. Salīdzinot ar pretinieku, protams, viņiem iespējas bija krietni vairāk. Žēl, ka pēc atspēlēšanās uzreiz atkal nonācām zaudētājos. Ja runā par izmaiņām sastāvā, lielākoties tās bija veiktas, jo vairākiem spēlētājiem bija dažādas mikrotraumas. Pamainījām arī taktisko shēmu, taču arī pie tā vēl jāstrādā. Varu teikt, ka daudz vēl jāmācās, galvenais, lai puiši ir gatavi to darīt. Ticu, ka darbs drīz nesīs augļus.