Pievienots: 11. Janvārī, 23:38
Share

Panākumiem bagātu nedēļas nogali aizvadījuši Futbola skolas METTA audzēkņi, trijos dažādos turnīros kopumā izcīnot sešas zelta un sudraba godalgas.

Jura Docenko piemiņas turnīrā startēja U-12, U-11 un U-10 vecumu grupu futbolisti. Gados vecākā komanda, 2005. gadā dzimušie, pamatturnīru aizvadīja ļoti veiksmīgi, izcīnot četras uzvaras: pret RFS (3:0), Mārupi (3:0), FK Dinamo Rīga (4:1) un FK Jelgava (5:0). Sekmīgs izvērtās arī pusfināls, kurā ar 4:0 izdevās pārspēt SK Super Nova, savukārt finālā gan tika atzīts SK Babīte pārākums (0:2), izcīnot sudraba medaļas.

U-11 konkurencē situācija attīstījās līdzīgi. Vispirms četras uzvaras, pārspējot SK Super Nova (5:0), FK Jelgava (4:1), Academ FC (1:0) un SK Babīte (2:1). Arī pusfinālā panākums - 1:0 pret FK Dinamo Rīga. Taču finālā nācās piekāpties turnīra saimniekiem JDFS Alberts futbolistiem ar 1:4, mettiešiem iegūstot vēl vienu sudrabu.

U-10 vecuma grupā gan mettieši palika nepārspēti. Vispirms apakšgrupā pārspētas TFK Nikars Vanagi (2:1), FS Rikor (3:0), FK Dinamo Rīga 2 (3:0) un JDFS Alberts (1:0) vienības. Tam sekoja sekmīgs pusfināls pret Academ FC (5:0), kā arī finālā tika pārspēta JDFS Alberts komanda (2:1), kļūstot par 2017. gada Jura Docenko piemiņas turnīra uzvarētājiem.

Tikmēr U-9 vecuma grupas komandas FS METTA/Rīga, FS METTA/2008 un FS METTA/Ķekava piedalījās Tiger Cup turnīrā. Veiksmīgāki šoreiz izrādījās ķekavnieki, kuri, pārspējot SK Super Nova, FS METTA/Rīga un Corona Borealis, izcīnīja iespēju spēlēt turnīra finālā. Tajā pretī stājās Skonto FS, kas pēc bezvārtu neizšķirta pamatlaikā pēcspēles sitienos izrādījās pārāki, liekot mettiešiem kaklā kārt sudraba medaļas.

Savukārt U-8 futbolisti sacentās BFK Salaspils Ziemas kausā, tajā skaitā arī trīs Futbola skolas METTA komanda: FS METTA/Rīga, FS METTA/2009 un FS METTA/Ķekava. Vissekmīgāk turnīru aizvadīja FS METTA/Rīga un FS METTA/Ķekava komandas, kas satikās arī finālā. Rīdzinieki pirms tam bija pārspējuši FS METTA/2009, Mārupi un Spartaku, savukārt ķekavnieki - Riga FS, Fariona FK, kā arī FK Salaspils. Saspringtā cīņā fināla pamatlaiks noslēdzās neizšķirti (1:1), bet pēcspēles sitienos veiksmīgāki bija FS METTA/Ķekava, kļūstot par turnīra uzvarētājiem.

U-10 trenera Vladimira Cīmaņa komentārs:

Puiši parādīja lielu cīņas sparu, neatlaidību un raksturu. Kā jau pēc visiem turnīriem, arī šoreiz gribu uzsvērt, ka ir jāturpina strādāt un attīstīties, jo daudzas lietas vēl ir jāuzlabo. Ar to vēl nekas nebeidzas un ceļš līdz galvenajiem mērķiem un uzvarām ir garš un darba pilns. Paldies puišiem par spēli un vecākiem par atbalstu!

U-8 trenera Norberta Spriņģa komentārs:

Labi redzams, ka puiši ļoti noilgojušies pēc futbola spēles. Ziemassvētku brīvlaiks mazajiem mettiešiem pagāja bez treniņiem. Puišos ir pieaudzis cīņas spars un vēlme pārspēt pretiniekus gan rezultāta, gan meistarības ziņā. Kopumā aizraujošu spēli demonstrēja visas FS METTA pārstāvētās komandas. Gribu izteikt arī lielu paldies vecākiem par lielisko atbalstu!


Atbalstītāji