Pievienots: 5. Janvārī, 22:48
Share

Ceturtdien, 5.janvārī, vieglā režīmā un patīkamā noskaņojumā treniņus uzsākusi FK METTA/LU komanda. Spēlētājus pēc sezonas pārtraukuma sagaidīja neierasts treniņš basketbola laukumā, kas sastāvēja no veiklības un izveicības stafetēm, strītbola “cīniņiem” un ķermeņa nostiprināšanas vingrojumiem.

Pirmo treniņu mettieši aizvadīja nepilnā – 16 cilvēku sastāvā, bet jau nākamajā nedēļā komandas treniņiem pievienosies mūsu viesspēlētāji. Jāpiebilst, ka uz Meistarkomandas treniņu tika uzaicināti arī divi spēlētāji no FK METTA-2.

Jau 16.janvārī FK METTA/Latvijas Universitāte uzsāks dalību Virslīgas Ziemas Kausā, kur pirmajā spēlē “Skonto” hallē sagaidāma tikšanās ar pērnā gada bronzas medaļu īpašniekiem FK Ventspils.

FK METTA/LU galvenā trenera Andra Riherta komentārs:

Šodien pirmais treniņš tika aizvadīts neierastos apstākļos. Mēs tā izvēlējāmies, lai spēlētāji varētu izbaudīt pirmo dienu, atgriešanos, jo nekad nav viegli atgriezties pēc kāda laika posma. Bet spēlētāji ir labā formā, daudz darba starpsezonā ieguldījuši individuāli un kopā ar treneri Jāni. Rītdien jau būs pirmais treniņš uz futbola laukuma, skatīsimies, cik liels azarts būs tur. Visdrīzāk tas būs kā vienmēr – milzīgs, un tad pirmās emocijas nolaidīsies, un līdz pirmajai spēlei 16.janvārī mēs jau aptuveni sapratīsim, kādā stāvoklī mēs esam pēc šī pārtraukuma. Šobrīd esam tādā ”īsākā” sastāvā, vēlāk būsim vēl īsākā, tāpēc ka daudzi spēlētāji izsaukti uz izlasēm - kāds uz U-18, kāds uz U-21- tā ir vesela virkne ar spēlētājiem. Tāpat viesspēlētāji pievienosies tikai nākamnedēļ. Principā, visu janvāri nebūsim optimālajā sastāvā, jo arī tad, kad spēlētāji atgriezīsies no izlasēm, viņiem būs jādod neliela atpūta. Tāds ir pirmssezonas darbs. Janvāris būs pilnībā veltīts, lai sagatavotos individuāli, lai pēc tam varam skatīties un risināt jautājumus kā komanda. Tomēr jau februārī varēsim veidot komandas sadarbības un pārējās detaļas. Iepriekšējais gads ir laba motivācija un stimuls turpināt to, ko mēs paveicām Virslīgas pēdējās spēlēs, kur izcīnījām labas uzvaras saturīgās cīņās.


Atbalstītāji