Pievienots: 25. Jūlijā, 11:03
Share

Latvijas futbolā nupat noslēdzies oficiālais pāreju periods, kura laikā komandas varēja papildināt savu sastāvu vai gluži pretēji atbrīvoties no futbolistiem, kuri komandas plānā vairs neiekļaujas.

Lai arī mettieši šajā periodā nav bijuši īpaši aktīvi, savas izmaiņas ir notikušas. Ja par tiem, kas izvēlējušies savu karjeru turpināt citur - Juris Višņakovs  turpmāk būs redzams Staiceles Bebru kreklā, Vents Vanags jau aizvadījis pirmās spēles, FK Auda rindās, Ingmārs Andris Briškens pārcēlies uz FC Jūrmala, bet Artūrs Blūms šobrīd ir bez kluba.

Ja par tiem, kas pievienojušies komandai, tāds ir tikai viens - Dāvis Mārtiņš Daugavietis, kurš no FK Ventspils-2 atgriezies mettiešu rindās. Latvijas Futbola federācijas pāreju sarakstā gan atrodams vēl viens - Maksims Vasiļjevs, taču kļuvis zināms, ka viņš karjeru neturpinās.

Tādējādi šobrīd par vienīgo studentu pastiprinājumu kļuvis 1995. gadā dzimušais Artis Jaudzems, kurš paaugstināts no FS METTA-2. Pirmās līgas komandas sastāvā Artim šosezon 11 spēles un 4 vārti. Ir arī kāds, kurš ceļos pretējā virzienā - ilggadējais komandas uzbrucējs Kalvis Grāveris (attēlā), kura rēķinā pirmās komandas rindās 90 spēles un 31 vārti (vieni Virslīgā). Viņa koncentrēšanās 1. Līgai gan nav saistīta ar sniegumu, bet lielo aizņemtību treniņos (Kalvis ir bērnu un jauniešu treneris).

 

 

Andra Riherta komentārs:

Galvenais, ka mēs saglabājam savus līderus, kuri palika uzticīgi FS METTA/Latvijas Universitāte komandai, par ko esam priecīgi. Ja runājam par Kalvi Grāveri, viņš nopietni pievērsies treneru darbam un veic ļoti svarīgu darbu jauniešu sektorā. Līdz ar to FS METTA treneru kolektīvs kļuvis vēl spēcīgāks. Taču bez spēlēšanas Kalvi neatstāsim, kad būs iespējams, viņš palīdzēs FS METTA-2 komandai, kuras spēlētājiem ir, ko pamācīties no viņa.

Tā kā Maksims Vasiļjevs dažādu apsvērumu dēļ šobrīd nolēmis neturpināt futbolista karjeru, mūsu vienīgais pastiprinājums ir Artis Jaudzems, kurš ir jauns, motivēts un talantīgs uzbrucējs. Jāsaka, ka mēs nemeklējām papildinājumus, bet pastiprinājumus. Līdz ar to primārais bija meklēt iekšējos resursos. Spēlētāji, kuri šobrīd mūs varētu pastiprināt atrodas komandās, kuras cīnās par vietu eirokausos, bet pārējie spēlētāji nav augstāka līmeņa par tiem, kuri šobrīd ir mūsu komandā.


Atbalstītāji