Kalendārs

Pievienots: 25. Jūnijā, 20:27

FS Metta/LU 0:4 FK Spartaks (Jūrmalas pilsētas stadions)

Kūrortpilsēta Jūrmala virslīgas 12.kārtu sagaidīja ar patiesi tropiskiem laikapstākļiem, proti, +32 grādu karstumu, kurā FK Spartaks Jūrmala un FS METTA/Latvijas Universitāte futbolisti cīnījās par abām komandām tik ļoti nepieciešamajiem 3 punktiem.

Lai arī pārsvars jau no spēles sākuma piederēja mājiniekiem, mettieši organizēti darbojās aizsardzībā un turēja Spartaka aizsargus sasprindzinājumā, veidojot pretuzbrukumus. Diemžēl 24.minūtē pēc soda sitiena, agresīvi nospēlējot pretiniekiem, Grigorjevs izlaida bumbu no rokām un Kazačoks atklāja rezultātu 0:1. Pēc deviņām minūtēm diemžēl krita arī otrie vārti, pēc labas piespēles uz soda laukuma vidu Kazačoks otrreiz ieraidīja bumbu teju tukšos vārtos un jau 0:2. Arī atlikušajā laikā ar uzbrukumiem FS METTA/Latvijas Universitāte komandai nesekmējās un trešajiem vārtiem tuvāk bija mājinieki.

Arī otrajā puslaikā Spartaks turpināja doties uz priekšu un jau otrā puslaika septītajā minūtē pēc Kiriļina sitiena bumba atlēca tieši pa sitienam Kazačokam, kurš ar tālsitienu panāca jau 0:3. Diemžēl arī turpinājumā mājinieki dominēja, un pēc astoņām minūtēm uz maiņas nākušais Platonovs, savāca vēl vienu alēcošo bumbu un un no soda laukuma panāca graujošo 0:4. Drīzumā Gatim Kalniņam bija iespēja vienus vārtus atgūt, bet pēc stūra sitiena viņa sita nedaudz garām vārtiem. Kas neizdevās viņam 79.minūtē bija pa spēkam Indrānam, kurš pēc Stugļa stūra sitiena ar skaisti ar galvu pārvirzīja bumbu vārtu tīklā. Diemžēl atlikušajā laikā studentiem vairs neizdevās neko mainīt uz rezultāta tablo, piedzīvojot sakāvi ar 1:4.