Kalendārs

Pievienots: 17. Oktobrī, 22:01

FS Metta/LU 0:1 FC Daugava (Rīga, Hanzas vsk.)

Šodien Hanzas vidusskolas futbola laukumā tika dots starts Virslīgas 33. kārtai, kuras ievadspēlē savā starpā tikās FS METTA/Latvijas Universitāte un FC Daugava.

Abām komandām bija savi mērķi un uzdevumi, kas solīja interesantu cīņu un tāda tā arī bija. Aktīvāku sākumu daudzi gaidīja no viesiem, taču pirmajiem iespēja bija mettiešiem. No soda laukuma robežas apakšējā stūrī sita Vardanjans, bet vietā bija Vlasovs. Turpinājumā svaru kausi vairāk nosvērās FC Daugava pusē. Pēc nedrošas Putāna spēles Arlašins pa malu iegāja soda laukumā, taču sita pāri, bet vēl mirkli vēlāk tieši viņš varēja pielikt kāju, kad bumba nevienu neskārusi, noripoja gar vārtsarga laukumu. Lai arī momenti vairāk bija daugaviešiem, labas saspēles veidoja arī mājinieki, kuriem gan allaž palika bez sitiena pa vārtiem. Viesi turpināja arvien bīstamāk, pie lieliska momenta tiekot pēc studentu nesaprašanās aizsardzības centrā, kad tai izdevās viegli tikt cauri un iziet vienatnē pret Kristeru Putniņu. FS METTA/Latvijas Universitāte izgājienā bija gana meistarīgs un viesu sitiens lidoja garām vārtiem. Diemžēl pēdējā puslaikā minūtē vārti tomēr tika zaudēti. Vēl viena nesaprašanās, šoreiz kreisajā malā starp aizsargu un vārtsargu un viesu rindās Ignatāns pārcēla bumbu pāri vārtsargam, 0:1.

Otrā puslaika pirmā daļa tika pavadīta FC Daugava zīmē, kuri centās gūt otros vārtus un pazudināt visu intrigu spēlē. Lai arī viesiem bija vairāki momenti tas neizdevās un arvien biežāk uzbrukumos devās mettieši. Pēc centrējuma no soda sitiena Kalns pielaboja bumbas lidojuma virzienu ar galvu, taču briesmas neitralizēja Vlasovs. Atkal galvenās problēmas bija tieši uzbrukumu noslēguma fāzē, jo nesekoja pats galvenais, precīzs sitiens pa vārtiem. Uz otriem vārtiem turpināja cerēt arī mājinieki, kuriem bija vairāki bīstami raidījumi, no kuriem arīdzan neviens mērķi nesasniedza.

Turpināt lasīt tālāk

Kalendārs

Marts
21/03 FS Metta/LU - FK Liepāja (Daugavas stadiona rezerves laukums, Liepāja) 1:2
Jūnijs
01/06 FS Metta/LU - FC Jūrmala (Jūrmalas pilsētas stadions) 3:0 (tehniskā uzvara)
11/06 FS Metta/LU - FK Daugava Rīga (Rīga, Daugavas stadions) 0:1
14/06 FS Metta/LU - FC Daugava (Rīga, Hanzas vsk.) 0:1
21/06 FS Metta/LU - FK Spartaks (Rīga, Hanzas vsk.) 2:2
25/06 FS Metta/LU - FK Jelgava (Rīga, Hanzas vsk.) 1:1
28/06 FS Metta/LU - Skonto FC (Rīga, Skonto stadions) 1:3