Kalendārs

Pievienots: 16. Novembrī, 16:28

FS Metta/LU 5:1 Rēzeknes BJSS (Rēzekne, RDP Sporta pārvaldes stadions)

Šodien Rēzeknē norisinājās otrā pārspēle par vietu Virslīgā, kurā savā starpā tikās mājinieki Rēzeknes BJSS un FS METTA/Latvijas Universitāte komanda.

Aktīvāk sāka viesi un jau otrajā minūtē pēc tāla Stugļa raidījuma, bumba atsitās pret vārtu pārliktni. Ar laiku mettiešu aktīvā spēle noplaka un iniciatīvu pārņēma Rēzekne. Bīstamu momentu praktiski nebija, taču 14. minūtē teju no nekā bumba ielidoja studentu vārtos. Pēc stūra sitiena Vitālijs Aguls raidīja bumbu soda laukumā un, tā nevienu neskārusi, ielidoja vārtu stūrī. 0:1 un neliels šoks FS METTA/Latvijas Universitāte komandai, kurai šāds rezultāts vairs nederēja. Pēc nelielas nomierināšanās viesi palielināja uzbrukuma apgriezienus un pāris minūtēs visu sagrieza kājām gaisā. Vispirms pēc Kalniņa piespēles Loginovs izlīdzināja rezultātu, bet nedaudz vēlāk pēc Stugļa soda sitiena pie tālā vārtu staba burzmā acīgākais bija Petrenko. 2:1 šāds rezultāts vairs nederēja laukuma saimniekiem.

Otrajā puslaikā rēzekniešiem vairs nebija ko zaudēt, bija jādodas uz priekšu, ko viņi arī centās darīt, atstājot daudz brīvu vietu studentiem. Jau 55. minūtē pēc solo gājiena Loginovs praktiski izgaisināja visu intrigu, panākdams 3:1. FS METTA/Latvijas Universitāte ātrie pretuzbrukumi turpināja būt ļoti bīstami. No ļoti labām pozīcijām mērķī netrāpīja Kalns, Rožkovskis un Pallo, līdz 72. minūtē Milašēvičs uzstādīja jau 4:1. Mājinieki centās iepriecināt savus līdzjutējus un gūt vēl vienus vārtus, taču tas desmit minūtes pirms pamatlaika beigām izdevās Pallo, kurš uzstādīja spēles galarezultātu 5:1.

Pārliecinoša FS METTA/Latvijas Universitāte uzvara (divu spēļu summā 6:1), kas nozīmē, ka nākamgad Latvijas futbola virslīgā studenti spēlēs jau ceturto gadu pēc kārtas.

Turpināt lasīt tālāk

Kalendārs

Marts
21/03 FS Metta/LU - FK Liepāja (Daugavas stadiona rezerves laukums, Liepāja) 1:2
Jūnijs
01/06 FS Metta/LU - FC Jūrmala (Jūrmalas pilsētas stadions) 3:0 (tehniskā uzvara)
11/06 FS Metta/LU - FK Daugava Rīga (Rīga, Daugavas stadions) 0:1
14/06 FS Metta/LU - FC Daugava (Rīga, Hanzas vsk.) 0:1
21/06 FS Metta/LU - FK Spartaks (Rīga, Hanzas vsk.) 2:2
25/06 FS Metta/LU - FK Jelgava (Rīga, Hanzas vsk.) 1:1
28/06 FS Metta/LU - Skonto FC (Rīga, Skonto stadions) 1:3