Kalendārs

Pievienots: 13. Septembrī, 15:45

FS Metta/LU 1:4 BFC Daugavpils (Daugavpils, stadions "Celtnieks")

Šodien FS METTA/Latvijas Universitāte devās tālajā ceļā Uz Daugavpili , lai tur Celtnieka stadionā stātos pretī vietējai BFC Daugavpils vienībai.

Iespējams tālais ceļš, iespējams lielā spēles nozīmība lika mūsējiem nedaudz pārdegt. Jau trešajā minūtē Tarasovs saņēmis piespēli soda laukumā, sita tuvējā stūrī, pārsteidzot Putniņu un 0:1. Mājinieki guvuši vārtus turpināja būt aktīvāki un 12. minūtē pēc vārtsarga kļūdas iesita arī otros. 0:2 un sāka mākties virsū bezcerība, turklāt arī uz laukuma spoži nevedās. Laukumā tika sūtīts Artjoms Loginovs un tieši viņš 36. minūtē, skrējienā pārceļot bumbu pāri vārtsargam, vienus vārtus atguva. Līdz puslaika beigām gan daugavpilieši neizmantoja vēl divas lieliskas vārtu gūšanas iespējas, līdz ar to pēc pirmā puslaika 1:2.

Otrajā puslaikā FS METTA/Latvijas Universitāte laukumā devās apņēmības pilni atspēlēties. Komanda lieliem spēkiem devās uz priekšu un vairākkārt bija ļoti tuvu izlīdzinājumam. Pēc stūra sitiena pa pārliktni sita Kalniņš, bet atlecošo bumbu virsū vārtsargam raidīja Priedēns. Vārtu pārliktnis tika norībināts vēlreiz un vēl vairākas reizes uzbrukumi palika bez paša galvenā, sitiena vārtu rāmī. Neguvuši vārtus, studenti ielaida paši. 75. minūtē pēc centrējuma no labās malas Riževskis palika viens pats pie tālā staba un netraucēti atjaunoja divu vārtu pārsvaru. Cerības bija praktiski zudušas, taču līdz ar pamatlaika beigām tika zaudēti vēl vieni vārti, kas nozīmē, ka mājās jābrauc ar 1:4.

Turpināt lasīt tālāk

Kalendārs

Marts
21/03 FS Metta/LU - FK Liepāja (Daugavas stadiona rezerves laukums, Liepāja) 1:2
Jūnijs
01/06 FS Metta/LU - FC Jūrmala (Jūrmalas pilsētas stadions) 3:0 (tehniskā uzvara)
11/06 FS Metta/LU - FK Daugava Rīga (Rīga, Daugavas stadions) 0:1
14/06 FS Metta/LU - FC Daugava (Rīga, Hanzas vsk.) 0:1
21/06 FS Metta/LU - FK Spartaks (Rīga, Hanzas vsk.) 2:2
25/06 FS Metta/LU - FK Jelgava (Rīga, Hanzas vsk.) 1:1
28/06 FS Metta/LU - Skonto FC (Rīga, Skonto stadions) 1:3