Kalendārs

Pievienots: 25. Septembrī, 08:19

FS Metta/LU 1:1 RFS (Hanzas.vsk.)

Sestdien SynotTip Virslīgas čempionāta 23.kārtas spēli pret RFS futbolistiem Hanzas vidusskolas laukumā aizvadīja FS METTA/Latvijas Universitāte komanda, cenšoties sadeldēt punktu starpību starp komandām un pakāpties uz pagaidu 6.vietu turnīra tabulā.

Spēli nedaudz aktīvāk iesāka mettieši, taču kopumā laukumā bija redzams līdzīgs futbols abu komandu izpildījumā, nevienai tā arī neiegūstot acīmredzamu iniciatīvu. Tomēr 17. minūtē mājiniekiem izdevās izvirzīties vadībā – Takumi Miyazaki no aptuveni 30 metriem netverami raidīja bumbu augšējā vārtu stūrī, panākot 1:0 FS METTA/LU labā. Pēc ielaistajiem vārtiem RFS izveidoja divus ļoti labu vārtu gūšanas momentus, taču Raivis Andris Jurkovskis savas iespējas nerealizēja. Laukuma otrā pusē atkal ar lielisku sitienu izcēlās Miyazaki, taču Germans Māliņš šoreiz komandu glāba. Puslaika turpinājumā laukumā varēja redzēt ātru, atklātu futbolu abu komandu izpildījumā taču rezultāts nemainījās, un mettieši devās puslaikā ar vienu vārtu pārsvaru.

Otrā puslaika sākumā nedaudz aktīvāk laukumā darbojās RFS futbolisti, taču mājinieki teicami un rūpīgi darbojās aizsardzībā. Arī otrajā puslaikā bija vērojams aizraujošs, momentiem bagāts futbols. 59. minūtē pēc stūra sitiena bīstami sita Gatis Kalniņš, taču pretinieku vārtsargs glāba. Nedaudz vēlāk ļoti labi vārtiem uzbruka RFS pussargs Georgijs Diaknišvili, taču nedaudz garām vārtiem.

Pēdējās spēles 25 minūtēs laukumā bija redzams arvien atklātāks un uzbrūkošāks sniegums abu komandu izpildījumā, un 72. minūtē RFS rezultātu izdevās izlīdzināt, kad soda laukumā precīzākais bija Raivis Andris Jurkovskis, panākot 1:1. Šāds notikumu pavērsiens nepavisam neapmierināja mettiešus, kuri pilniem spēkiem metās uzbrukumā. Teicama izspēle labajā flangā izdevās Strodam un Abdullahi, taču otrā sitienu atkal atvairīja Germans Māliņš. Mirkli vēlāk soda laukumā ielauzās Dāvis Indrāns, taču pēc viņa piespēles Robertam Uldriķim “nolūza” sitiens. Pašās spēles beigās pie izcilas un pelnītas iespējas izraut uzvaru tika FS METTA/LU, 92. minūtē nopelnot 11 metru soda sitienu. To devās izpildīt Roberts Uldriķis, taču viņa ”pendeli” atvairīja Germans Māliņš, kārtējo reizi glābjot savu komandu no vārtu zaudējuma.

Spēlējot neizšķirti mettiešiem neizdevās pietuvoties RFS, kas ieņem 5.vietu turnīra tabulā, un joprojām komandas šķir 6 punkti. Tomēr izcīnītais punkts palīdzējis pietuvoties citai Rīgas komandai Riga FC līdz minimumam, proti, punkta attālumā.