Kalendārs

Pievienots: 28. Augustā, 20:18

FS Metta/LU 0:2 FK Ventspils (Ventspils OC stadions)

Svētdien, 28.augustā, savu 20.kārtas spēli Virslīgas ietvaros aizvadīja FS METTA/Latvijas Universitāte komanda, Ventspilī tiekoties ar vietējo FK Ventspils. Šajā spēlē mettiešiem nevarēja palīdzēt diskvalificētais Eduards Emsis un savainotie – Ingars Sarmis Stuglis un Kirils Ševeļovs, taču pēc vienas spēles izlaišanas sastāvā atgriezās Dāvis Indrāns, bet debiju Virslīgā piedzīvoja Takato Yamazaki.

Spēli aktīvāk iesāka FK Ventspils futbolisti, ātri pārņemot iniciatīvu un ilgi uzturoties mettiešu laukuma pusē, kā arī radot bīstamus vārtu gūšanas momentus. Vispirms pēc stūra sitiena bumba nonāca Dmitrija Grigorjeva sargāto vārtu priekšā, taču burzmā ventspilniekiem “iestumt” bumbu vārtos neizdevās, bet 17. minūtē Ģirts Karlsons sita no teicamas pozīcijas, taču Grigorjevs bumbu tvēra.

Tomēr spēles 35. minūtē FK Ventspils komandai izdevās atklāt spēles rezultātu, kad bumba soda laukumā nonāca pie Karlsona, kurš raidīja to vārtu tīklā, panākot 1:0 ventspilnieku labā. Tikai minūti vēlāk pēc rupjas Adamu Abdulahi piespēles mājinieku spēlētājs Aleksejs Aleksejevs varēja pārsvaru dubultot, taču bumbu aizsita garām vārtu stūrim. Puslaika pēdējā minūtē vēl viena laba iespēja bija Ģirtam Karlsonam, taču izglāba mettiešu vārtu vīrs Dmitrijs Grigorjevs.

Otrā puslaika pirmajā pusē FS METTA/LU vairāk devās uzbrukumā, bet ventspilnieki meklēja iespējas pretuzbrukumos. Tuvojoties spēles beigām, mettiešu uzbrukumi kļuva arvien bīstamāki, labākajā no tiem Roberts Uldiķis trīs spēlētāju ielenkumā lieliski pamanīja Dāvi Sandi Strodu, taču viņa sitienu no teicamas pozīcijas atvairīja ventspilnieku vārtsargs Andrejs Pavlovs. Tomēr 84. minūtē mājinieku pretuzbrukumā pēc Nikola Boranijaševiča piespēles bumbu vārtos raidīja Aleksejs Aleksejevs, panākot 2:0 FK Ventspils labā. Atlikušajā laikā mettiešiarvien metās uzbrukumā, taču rezultāta izlīdzināšanai trūka laika. Spēle tā arī noslēdzās – uzvaru ar rezultātu 2:0 izcīnīja FK Ventspils.