Kalendārs

Pievienots: 24. Februārī, 18:36

FS Metta/LU 2:1 Valmiera Glass FK/BSS (Rīga, Skonto halle)

Šodien FS METTA/Latvijas Universitāte centās būt divās vietās vienlaicīgi. Daļa komandas palika tepat Rīgā un cīnījās par 5. vietu SMSCredit.lv Ziemas čempionātā, bet daļa devās uz Tallinu, kur aizvadīja pārbaudes spēli ar pērnā gada ceturto spēcīgāko Igaunijas klubu Nõmme Kalju FC.

Spēlē par 5. vietu ar Valmiera Glass FK/BSS laukumā devās lielākoties jaunie futbolisti, kuri ceļu nevienam negrieza. Līdzīgā spēlē pirmie vadībā prata izvirzīties tieši mettieši, kad pēc kļūdas laukuma vidusdaļā ātrā uzbrukumā aizskrēja un pretiniekus sodīja Konstantīns Fjodorovs. Diemžēl vadību neizdevās noturēt ilgi, jo jau pāris minūtes vēlāk valmierieši ar spēcīgu sitienu vārtu augšējā stūrī rezultātu izlīdzināja.

Arī otrajā puslaikā bija vērojama līdzīga abu komandu spēkošanās, taču bez vārtu guvumiem. Pēc Ziemas kausa reglamenta pēc neizšķirta rezultāta fiksēšanas seko pēcspēles 11 m sitienu sērija, kurā pārliecinošu uzvaru svinēja FS METTA/Latvijas Universitāte. Savus sitienus precīzi izpildīja Dāvis Daugavietis, Rendijs Šibass, Ričards Buivids un Mareks Labanovskis, bet Dāvis Ošs vārtos neļāva nokļūt divām bumbām, pēcspēles sitienu sērijā kapitulējot tikai vienreiz.

Igaunijā mūsējos sagaidīja daudz augstāks spēles temps un intensitāte. Lai arī spēle bija līdzīgi pirmais puslaiks tika noslēgts iedzinējos ar 1:2. Otrajā puslaikā galvenais uzsvars bija jāliek uz uzbrukumu un tas arī tika darīts, tiesa bumbu vārtos ne reizi tā arī iedabūt neizdevās, turklāt brīvās zonas veikli izmantoja mājinieki, kuri guva vēl divus bezatbildes vārtus.