Kalendārs

Pievienots: 1. Maijā, 17:02

FS Metta/LU 1:1 FK Jelgava (Hanzas vsk.)

Virslīgas čempionāta piektā kārta šodien startēja ar spēli Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukumā, kur spēkus mēroja mājinieki, FS METTA/Latvijas Universitāte un FK Jelgava komanda.

Lai arī treneris spēlei sākoties īpaši uzsvēra noturēt sākumu, jau 3. minūtē Kļuškins izvirzīja vadībā viesus 0:1. Jau drīz Pētersons varēja gūt ātrus vārtus arī mettiešiem, taču pēc viņa sitiena no vārtu priekšas glāba Ikstens. Studenti turpināja meklēt iespējas un pēc Vardanjana nopelnītā stūra sitiena Ševeļovs ar galvu iedzina bumbu vārtu tīklā, panākot 1:1. Lai arī kā ierasts šo abu klubu spēlēs laukumā, bija daudz cīņas, tā bija pietiekami ātra un momentiem bagāta. Līdz puslaika beigām abas komandas paspēja noripināt bumbu gar pretinieku vārtu stabu, bet jelgavniekiem vēl divas lieliskas vārtu gūšanas situācijas arīdzan palika neizmantotas. Pirmajā no tām pēc vairākiem sitieniem bumba noripoja gar tukšiem vārtiem, bet otrajā Eriba saņēmis bumbu vārtu priekšā, sita to virsū Darģim.

Ja pirmo puslaiku FS METTA/Latvijas Universitāte iesāka ar vārtu zaudējumu, otrajā to varēja sagādāt pretiniekiem. Pēc sitiena no malas Ikstens atsita bumbu vārtu priekšā, pie tās pirmais bija Vardanjans, taču Jelgavas vārtsargs paspēja atgriezties un raidījumu atvairīt. Līdz pat spēles izskaņai komandām neizdevās nopietni apdraudēt vārtus, taču tad tika sagriezts varens karuselis. Vispirms Bogdaškins ieskrējās līdz pat vārtiem un piespēlēja uz soda laukuma vidu, kur partnera sitiens tika bloķēts, taču tad kompensācijas laikā divus lieliskus momentus izveidoja mettieši. Konstantīns Fjodorovs saņēmis bumbu pie soda laukuma, izkārtoja to tev pa sitienam, taču bumba, atsitusies pret pārliktni, nokrita tieši uz vārtu līnijas. Nedaudz vēlāk pēc piespēles no malas bumba izlēca soda laukuma vidū, kur Stuglis to sita vārtos, bet glāba Ikstens. Vēl ātrā uzbrukumā paspēja aizskriet arī viesi, taču nekas īsti bīstams vairs nesanāca un spēle noslēdzās ar pirmajā puslaikā uzstādīto 1:1.