Kalendārs

Pievienots: 14. Novembrī, 19:07

FS Metta/LU 1:0 AFA Olaine/SK Super Nova (Hanzas ask.)

Svētdien pārspēlēs par vietu 2017.gada SynotTip Virslīgas čempionātā atbildes spēli aizvadīja FS METTA/Latvijas Universitāte, savā laukumā uzņemot AFA Olaine/SK Super Nova futbolistus.

Spēli aktīvāk iesāka mettieši, jau otrajā minūtē izveidojot pirmo momentu, taču Dāvim Indrānam sitiens īsti neizdevās. Tomēr 10.minūtē rezultāts tika atklāts – Adamu Abdulahi trāpīja pa vārtu stabu, un bumba atleca vārtu priekšā, kur veiklākais izrādījās Rendijs Šibass, panākot 1:0.

Mirkli vēlāk divas labas epizodes izveidoja olainieši, vienā no tām, pēc Askerova sitiena no vārtu priekšas, mettiešiem nāca talkā veiksme, kad pēc rikošeta bumba”aizspurdza” garām vārtiem.

Arī turpinājumā vairāk bumbu kontrolēja un vārtu gūšanas iespējas izveidoja FS METTA/LU komanda. Puslaika vidū no soda laukuma stūra lielisku sitienu izpildīja Rendijs Šibass, taču pretinieku vārtsargs ar pūlēm komandu glāba. 40. minūtē mettieši izveidoja kārtējo teicamo iespēju, taču Indrāna sitienu no soda laukuma vidus vārtsargs tvēra. Vēl pēc brīža Dāvis uzreiz no gaisa raidīja bumbu vārtu virzienā, taču nieka tiesu garām.. Pretinieku vārtsargs Marks Bogdanovs vien ar acīm novēroja bumbas lidojumu, un, domājams, nebūtu glābējs, ja bumba lidotu vārtu rāmī…

Otrajā puslaikā spēle izlīdzinājās, arī viesiem aktīvi meklējot iespējas uzbrukumā rezultāta izlīdzināšanai. Tomēr pirmais bīstamais moments bija tieši pie olainiešu vārtiem, kad 59. minūtē Usmans Abass izpildīja soda sitienu no aptuveni 18 metru attāluma, taču raidīja bumbu nedaudz pāri vārtiem.

69. minūtē jau AFA Olaine/SK Super Nova komanda tika pie labas iespējas panākt izlīdzinājumu no soda sitiena, Alekss Regža teicami izpildīja soda sitienu, un bumba trāpīja pa mājinieku vārtu stabu.. Mettieši tūlīt pat atbildēja ar divu ”torņu” izveidotu iespēju – Gatis Kalniņš ar galvu nometa bumbu soda laukumā Robertam Uldriķim, taču otrajam īsti sitiens neizdevās.

Spēles pēdējās minūtēs mettieši necentās pārgalvīgi uzbrukt, domājot par rezultāta nosargāšanu. Tomēr 83. minūtē rezultāts varēja kļūt 1:1, bet Abrahams Ašrifī vārtu priekšā neļāva Askerovam izdarīt brīvu sitienu, un kopīgām pūlēm vārti palika neskarti. AFA Olaine/SK Super Nova centās izraut neizšķirtu, pēdējā minūtē arī tika pie bīstamas standartsituācijas, kad soda laukumā atradās pat viesu vārtsargs, tomēr rezultāts vairs nemainījās un FS METTA/LU izcīnīja uzvaru – 1:0 un 2:1 divu spēļu summā, saglabājot vietu Virslīgā.

Milzīgs paldies mūsu nepārspējamajiem līdzjutējiem par milzīgo atbalstu gan svētdien, gan visas sezonas garumā! Jūs esat LABĀKIE! Paldies!