Kalendārs

Pievienots: 24. Jūlijā, 01:25

FS Metta/LU 2:2 BFC Daugavpils (Hanzas vsk.)

Meistarkomanda aizvadījusi SynotTip Virslīgas 15.kāŗtas spēli ar BFC Daugavpils futbolistiem.

Sestdien Virslīgā mājas spēli aizvadījusi FS METTA/Latvijas Universitāte komanda, tiekoties ar BFC Daugavpils, kuru šosezon iepriekšējās divās tikšanās reizēs Virslīgas čempionātā izdevies pārspēt.

Spēles sākumā laukumā abas komandas spēlēja līdzīgi, nedaudz bīstamāk uzbrūkot viesiem no Daugavpils, jau astotajā minūtē no vārtu priekšas sitot Sergejam Aleksejevam. Taču spēles 27. minūtē rezultātu atklāja tieši mettieši –  pēc Artūra Švalbes iespēles soda laukumā Roberts Uldriķis pēc pagrieziena no soda laukuma iekšienes trāpīja tuvajā vārtu stūrī, panākot 1:0.

Arī puslaika turpinājumā spēle vairāk norisinājās laukuma vidusdaļā, nevienai komandai neiegūstot teritoriālo pārsvaru. Taču puslaika beigās Uldriķis FS METTA/LU pārsvaru rezultāta izteiksmē dubultoja, kad pēc Abrahama Ašrifī piespēles nonācis izgājienā vienatnē pret vārtsargu pārliecinoši bumbu raidīja apakšējā vārtu stūrī.

Otrā puslaika sākumā lieliska izdevība pielikt spēlei punktu bija Adamu Abdullahi, taču no teicamas pozīcijas vārtus gūt neizdevās. Tikmēr otrā laukuma pusē viesu komanda metās atspēlēties. Mettiešu aizsargs Dāvids Bagdasarjans soda laukumā nogāza pretinieku spēlētāju un ne tikai nopelnīja pendeli, bet arī atstāja komandu mazākumā, taču BFC Daugavpils spēlētājs 11 metru soda sitienu realizēt nespēja.

Tomēr 72. minūtē daugavpilieši vienus vārtus atspēlēja– pēc Sokolova centrējuma izgājienā kļūdījās Dmitrijs Grigorjevs, un Krots ar galvu samazināja starpību, panākot 1:2. Vēl pēc 11 minūtēm rezultāts jau kļuva neizšķirts, atkal vārtus gūstot Krotam, kurš izcēlās no soda laukuma vidus. Uzreiz pēc tam FS METTA/Latvijas Universitāte komandai bija divas izcilas izdevības atgūt vadību, taču abās reizēs viesu aizsargi neticamā kārtā neļāva bumbai šķērsot vārtu līniju. Tā arī spēle noslēdzās ar rezultātu 2:2.