Kalendārs

Pievienots: 9. Februārī, 14:20

FS Metta/LU 2:3 Riga FC (Skonto Halle)

Virslīgas Ziemas kausā grupu turnīrs noslēdzies, komandām turpinot spēles par vietu sadalījumu. FS METTA/Latvijas Universitāte šodien mazajā pusfinālā tikās ar virslīgas jaunpienācējiem Riga FC, nosakot to komandu, kura cīnīsies par piekto, bet kura par septīto vietu.

Abas komandas iesāka aktivīt un jau pēc pirmajām sešām minūtēm bija gūti jau divi vārti, turklāt abus iesita mettieši. Ceturtajā minūtē pēc Grigarāviča centrējuma no labās malas Kalniņš, sitot ar galvu, atklāja rezultātu. Jau nākamajā uzbrukumā soda laukumā tika notriekts Uldriķis un Vardanjans no 11 m atzīmes iecēla bumbu vārtu augšējā stūrī. Arī turpinājumā abas komandas bieži apmainījās ar bīstamiem uzbrukumiem, centrējumiem un sitieniem, taču rezultāts vairs nemainījās.

Riga FC futbolisti otrajās 45 minūtēs turpināja uzņemt apgriezienus un centienus atspēlēties. Jau pirmajās desmit minūtēs pretinieki raidīja pāris draudu signālus un 61.minūtē arī vienus vārtus atguva. Pēc sitiena no soda laukuma robežas Ševeļovs neveiksmīgi atsita bumbu un Saito to raidīja vārtos. Mainoties sastāvam Riga turpināja vairāk kontrolēt bumbu un pēc desmit minūtēm arī tika pie izlīdzinājuma. Arī šoreiz neveiksmīgi nospēlēja mettieši, pēc viesu sitiena bumbu novirzot pretiniekam, kurš dāvanu izmantoja. Studentiem ar vārtu gūšanas momentu radīšanu vairs nesekmējās, kamēr viesi desmit minūtes pirms pamatlaika beigām izvirzījās vadībā. Pēc soda sitiena Halvitovs netraucēti ar galvu raidīja bumbu vārtu tīklā. Riga komanda turpinājumā varēja gūt arī ceturtos vārtus, trāpot pa vārtu pārliktni. Bet jau pašā spēles izskaņā mettieši bija tuvu 3:3. Pēc tāla soda sitiena Miezis tika pie bumbas soda laukumā, taču sita neprecīzi. Līdz ar to spēle arī noslēdzās ar zaudējumu 2:3, kas nozīmē, ka 16.februārī spēlē par 7.vietu tiksimies ar BFC Daugavpils.

09/02 FS Metta/LU - Riga FC (Skonto Halle) 2:3
20/02 FS Metta/LU - FK Panevežys (Hanzas vidusskolas futbola laukums) Plkst. 13:30
27/02 FS Metta/LU - FK Banga (Hanzas vidusskolas futbola laukums) Plkst. 13:30