Kalendārs

Pievienots: 29. Augustā, 16:50
Foto galerija
FS Metta/LU 3:2 FK Spartaks (Hanzas vsk.)

Ja Liepājā virslīgas spēli bija ieradies vērot jaunais Latvijas prezidents, Rīgā uz spēli starp FS METTA/Latvijas Universitāte un FK Spartaks noraudzījās jaunais Latvijas Universitātes rektors Indriķis Muižnieks.

Tam vajadzēja nest veiksmi, taču spēle sākās ar vārtu zaudējumu. Spartaks tāpat kā nesenajā abu komandu spēlē, nopelnīja stūra sitienu, un bumba no Toma Meža kājās atrada ceļu uz vārtu tīklu. Neveiksmīgais sākums neiedragāja mettiešus, taču arī turpinājumā vairāk uzbruka viesi, kuriem 16.minūtē bija lieliska iespēja dubultot pārsvaru. Atkal nostrādāja senais likums neiesit tu, iesit tev, jo pēc trīs minūtēm Pētersons ar filigrānu piespēli uzmeklēja soda laukumā skrienošo Ševeļovu, kurš kā pēc grāmatas nolika bumbu pa sitienam un panāca 1:1. Uz brīdi spēlē iestājās klusums, kas ar gavilēm tika pārtraukts 37.minūtē. Viesi kļūdījās savā laukuma pusē, un Kalniņš apspēlējis no vārtiem iznākušo Grigorjevu piespēlēja soda laukuma vidū esošajam N'Dekre, kurš trieca bumbu vārtos. Ar studentu pārsvaru pirmais puslaiks arī tika noslēgts.

Otrā puslaika ievadā abas komandas izniekoja pa momentam. Spartaka rindās, izgājis viens pret vienu gar vārtu staba nepareizo pusi sita Takyi, bet minūti vēlāk N'Dekre izgājis pretim Grigorjevam, sita tam virsū. Spartaks radīja pamatīgu spiedienu pie rīdzinieku vārtiem ar cerību atspēlēties, bet saņēma bumbu savos vārtos. Pēc skaistas Kalniņa, Vardanjana, N'Dekres saspēles pēdējais izgāja pret Grigorjevu un bija precīzs vēlreiz. Pēc 3:1 vēl vienu lielisku momentu neizmantoja Takyi, taču ar to arī viesu iespējas noplaka, vēl vienu radot, un izmantojot vien kompensācija slaikā, kad galarezultātu uzstādīja Bulvītis.