Kalendārs

Pievienots: 27. Janvārī, 15:16

FS Metta/LU 1:5 (0:2) FK Ventspils

Futbolistu īsais ziemas miegs beidzies arī spēļu režīma ziņā. Šodien SMSCredit.lv Ziemas kausa izcīņas ietvaros, pirmo reizi šogad laukumā devās FS METTA/Latvijas Universitāte, kas stājās pretim pašreizējiem valsts čempioniem FK Ventspils.

Pirmās minūtes tika aizvadītas daudz cīnoties laukuma vidusdaļā, vienīgo momentu pie saviem vārtiem, izveidojot mettiešiem pašiem, kad pēc Puķīša atspēles vārtsargam, Darģis bumbu gandrīz ievadīja savos vārtos. Diemžēl kapitulēt studentiem nācās. Vispirms 23. minūtē Alans Siņeļņikovs ar soda sitienu vārtu augšējā stūrī atklāja rezultātu, bet pēc sešām minūtēm Karlsons pēc Žigajeva piespēles pa gaisu, kurzemnieku pārsvaru dubultoja. Lai arī pārsvars un bumbas kontrole pārliecinoši bija FK Ventspils pusē, mettieši centās darboties droši un veidot arī savus uzbrukumus. Tie lielākoties tika apturēti jau pirms soda laukuma, taču pāris saspringtas situācijas tika radītas, vislielāko apdraudējumu radot Daņilovam, kurš pa malu ieskrējis soda laukumā ar spēcīgu sitienu centās pārspēt pretinieku vārtsargu, taču nesekmīgi.

Otrais puslaiks iesākās ļoti nesekmīgi mettiešiem, kuri netika līdzi Karlsona, Žigajeva saspēlei un pēdējais jau 47. minūtē panāca 0:3. Jau drīz rezultāta starpību varēja samazināt Loginovs, kurš saņēmis piespēli brīvajā zonā, iegāja soda laukumā, apspēlēja aizsargu, taču sitiena brīdī klāt jau bija nākamais aizsargs, kurš raidījumu bloķēja. Neizmantotā iespēja drīz atspēlējās pretējā laukuma pusē, kur pārāk pasīvi tika sekots līdz ventspilnieku saspēlei, kuru ar precīzu sitienu noslēdza Mordatenko un jau 0:4. Šoreiz nākamais vārds piederēja studentiem. Daņilovs no asa leņķa piespēlēja vārtu priekšā esošajam Loginovam, kurš ar asprātīgu sitienu pārspēja vārtsargu. Pēcāk uz maiņu iznākušais Emsis varēja vēl vairāk samazināt rezultāta starpību, taču viņa sitienu no soda laukuma malas atsita vārtsargs. Pēc daudzajām maiņām abu komandu sastāvā spēle izlīdzinājās, dodot vairāk telpas un iespējas studentiem, taču vārtus pēdējā minūtē guva Ventspils. Dagnis Sausais atsita bumbu vārtu priekšā, to vairākkārt neviens nespēja novākt no vārtu priekšas un Muječi, līdz ar spēles beigām iedzina piekto bumbu FS METTA/Latvijas Universitāte vārtos. Noslēgumā nepatīkamais 1:5.