Kalendārs

Pievienots: 26. Jūlijā, 21:00

FS Metta/LU 1:1 FC Jūrmala (Rīga, Hanzas vsk.)

Spēles pret tiešajiem konkurentiem mēdz dēvēt par sešu punktu spēlēm. Tieši tāda bija šodienas spēkošanās starp FS METTA/Latvijas Universitāte un FC Jūrmala komandām.

Jau no pirmajām minūtēm daudz laika tika pavadīts laukuma vidusdaļā. Šādā spēlē labāk veicās mājiniekiem, kuri vairākkārt bīstami pietuvojās vārtiem un arī tika pie pāris sitieniem. Lieliska iespēja atklāt rezultātu pēc Priedēna piespēles bija Puķītim, taču viņš no pāris metriem sita tieši virsū pretinieku vārtsargam. Jūrmalnieki vairāk cerēja uz pretuzbrukumiem un vienā no tādiem Diaknašvili izskrēja viens pret Darģi, kurš, lai arī tika apspēlēts, novirzīja bumbu sāņus un pie tās pirmais paspēja kāds no aizsargiem. Diemžēl nākamajā epizodē ne aizsargi, ne vārtsargs vairs nebija glābēji. Spēles tiesnesis soda laukuma stūrī saskatīja spēli ar roku un nozīmēja 11 m soda sitienu, ko jūrmalnieki realizēja. Līdz puslaika beigām FS METTA/Latvijas Universitāte vienība radīja divas ļoti labas iespējas atspēlēties. Vispirms Artūrs Pallo, sitot no distances, trāpīja pa vārtu pārliktni, bet Edgars Vardanjans uz soda laukuma robežas priekšā izlēkušo bumbu aizspēra gar nepareizo vārtu staba pusi.

Otro puslaiku ar iespēju sāka mettieši. Atkal ar sitienu no tālienes tuvu vārtu guvumam bija Pallo, taču viņa sitienu no labās malas atvairīja vārtsargs. Turpinājumā studentiem pie sitieniem tikt neizdevās, kamēr Jūrmala vairākkārt varēja rezultāta starpību palielināt, taču vietā bija Darģis un arī veiksme, kad Diaknašvili brīvu sitienu pretim vārtiem raidīja nedaudz virs vārtu konstrukcijas. Tomēr savu iespēju FS METTA/Latvijas Universitāte sagaidīja. Pēc stūra sitiena galvu lietā lika Gatis Kalniņš un bumba lidoja tīklā. Atlikušajā laikā abas komandas centās izraut uzvaru un apmainījās ar pāris pusmomentiem, taču bumba vārtu tīklā vairs neielidoja 1:1.

Turpināt lasīt tālāk

Kalendārs

Marts
21/03 FS Metta/LU - FK Liepāja (Daugavas stadiona rezerves laukums, Liepāja) 1:2
Jūnijs
01/06 FS Metta/LU - FC Jūrmala (Jūrmalas pilsētas stadions) 3:0 (tehniskā uzvara)
Septembris
13/09 FS Metta/LU - BFC Daugavpils (Daugavpils, stadions "Celtnieks") plkst. 14:00
21/09 FS Metta/LU - FK Ventspils (Ventspils OC stadions) plkst. 14:00
27/09 FS Metta/LU - FC Jūrmala (Jūrmalas pilsētas stadions) plkst. 14:00