FK Metta vējainajā Hanzā piedzīvo zaudējumu pret SK Super Nova

Ievietots 08.10.23.

Kārtējo Optibet Virslīgas čempionāta spēli aizvadījusi FK Metta komanda.

0 - 1
SK Super Nova Salaspils

Svētdien, 8. oktobrī, mūsu Meistarkomanda aizvadīja 32. kārtas spēli Optibet Virslīgas čempionātā, Hanzas vidusskolas laukumā uzņemot SK Super Nova.

Spēles laikā bija novērojamas dažādas dabas stihijas – pamatīgs vējš, krusa, lietus. Pirmā bīstamā vārtu gūšanas iespēja piederēja mājiniekiem, taču Correa sitiens tika atvairīts.

Tikmēr SK Super Nova Salaspils savu pirmo iespēju izmantoja – 16. minūtē tiešo brīvsitienu izmantoja Jevgēņijs Miņins (0:1).

Otrajā puslaikā iniciatīvu pārņēma FK Metta futbolisti, tomēr jau pašā ievadā vārtu priekšā līdz bumbai neaizsniedzās Kurtsev.

Līdz spēles beigam mettieši devās uz priekšu, Vapne trāpīja pa stabu, bet savas iespējas neizmantoja arī Kamara un Correa.